Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Nuts » 25 lut 2016, o 19:40

Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Można jechać samodzielnie, zobaczyć to co się samemu zaplanuje i we własnym tempie. Tylko wszystko musimy sami ogarnąć i poświęcić na to odpowiednią ilość czasu. W przypadku biura po prostu oszczędzamy trochę czasu ale musimy dopasować się do oferty. W przypadku biur mamy sporo możliwości, bo poza dużymi biurami, które maja podobne oferty i właściwie niewiele więcej można u nich zobaczyć niż w porównywalnym biurze innej marki, są też małe biura. Takie małe wybieraja mniej typowe kierunki, mniej oblegane, a przez to bardziej atrakcyjne cenowo i na pewno w ciekawsze miejsca. W innym wątku pisałem o spływie Dniestrem na długi, majowy weekend. Raczej nie widziałem takiej oferty w Itace czy TUI. To nie jest ich profil. Takie atrakcje można właśnie znaleźć w małych biurach, jak np. Wytwórnia Wypraw, która organizuje wspomniany spływ. Wydaje mi się, że właśnie takie nastawienie na mniej popularne kierunki i atrakcje stanowi mocny plus małych biur podróży.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 1 mar 2016, o 08:39

Jeżeli ktoś jest prawdziwym miłośnikiem turystyki,to taka organizacja wczasów na własną rękę będzie dla niego prawdziwa przyjemnością i wyzwaniem,co innego jeżeli ktoś nie ma do tego głowy,jest gotów zapłacić więcej i jechać "na gotowe".
no avatar
User

Nobesyt

Posty

54

Dołączył(a)

12 sty 2016, o 16:54

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Nobesyt » 12 cze 2016, o 13:23

to zależy jakie wczasy. jeżeli ktoś chce jechać do Chorwacji, to da radę zorganizować wszystko samodzielnie. a gdyby komuś marzyły się takie Wyspy Wielkanocne http://www.pazola.com/36-kamienne-posag ... le,wyjazdy to zachęcam do skorzystania z oferty Pazoli.
no avatar
User

Loukem

Posty

10

Dołączył(a)

8 cze 2016, o 11:43

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Loukem » 20 cze 2016, o 11:06

zgadzam się - zależy dokąd chce się wyjechać. Po Polsce organizuję sobie sam wyjazdy, po Europie w zasadzie też. chociaż sprawdzam oferty biur podróży bo czasem trafi się fajna okazja na tanie podróżowanie. ale jak ktoś nie lubi organizacji, sprawdzania wielu rzeczy jednocześnie to najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z biura podrózy.
no avatar
User

HotelSonrisa.pl

Posty

42

Dołączył(a)

17 mar 2016, o 09:04

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez HotelSonrisa.pl » 23 cze 2016, o 10:22

Można też zorganizować wczasy samemu,nawet jeżeli udajemy się za granice i mieć tym samym wolną rękę,zwiedzać co i kiedy nam si podoba,to duża swoboda. z zakwaterowaniem też na pewno nigdy nie będzie problemów,jeżeli wybieracie się do Afryki do Kenii,to chętnie pomożemy we wszystkich formalnościach:)
HotelSonrisa.pl
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez eDom » 19 lip 2016, o 10:26

Jeśli się jeszcze nie zdecydowaliście skorzystajcie koniecznie z naszej wyszukiwarki apartamentów wakacyjnych, jest tam wiele różnorodnych propozycji dla każdego.
no avatar
User

HotelSonrisa.pl

Posty

42

Dołączył(a)

17 mar 2016, o 09:04

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez HotelSonrisa.pl » 20 lip 2016, o 12:26

A zaglądaliście może do naszego hotelu? Bo jeżeli nie to teraz najwyższy czas aby nadrobić te zaległości,zresztą w razie pytań odnośnie podróży czy kosztów,to chętnie pomożemy. Od tego właśnie jesteśmy na forum:)
HotelSonrisa.pl
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez rezona » 27 lip 2016, o 09:12

Sądzę, że samodzielne wakacje byłby lepszą opcją niż z biurem podróży, a to z tego powodu, że obecnie biura raczej nie cieszą się zbyt dobrą opinią i lubią upadać.
no avatar
User

Victoria.Olkusz.pl

Posty

46

Dołączył(a)

9 maja 2016, o 08:18

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Victoria.Olkusz.pl » 4 sie 2016, o 08:57

Obydwa rozwiązania mają swoje plusy oraz minusy,wybierając się z biurem podróży będzie drożej,ale też drugiej strony niczym nie musimy się martwić,po prostu wsiadamy i jedziemy,z kolei na własna rękę będzie taniej,ale też trzeba wszystko dokładnie zaplanować.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez gizmo » 8 sie 2016, o 10:26

no właśnie trzeba wszystko dokładnie zaplanować a potem cięgle się martwić o to czy coś się wszystko uda. A wakacje to czas relaksu i odpoczynku po to są biura podróży żeby nam to zapewnić. Ja mam swoje sprawdzone biuro a mianowicie Alfa Tour z którym co roku jeżdżę na wakacje i jeszcze nigdy nie musiałem myśleć o niczym związanym z organizacją a cenowo i tak wychodzi bardzo tanio :)w tym roku jadę na turnus rehabilitacyjny z nimi i się trochę boję bo nigdy jeszcze na czymś takim nie byłem, czego można się spodziewać ? :>
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.091s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron