Weekendowy wyjazd

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Weekendowy wyjazd

Postprzez lila2 » 1 wrz 2016, o 10:03

My zdecydowanie bardziej kierujemy się w stronę Poznania. Akurat w tych regionach nie mieliśmy okazji jeszcze być a weekend jest do tego idealną okazją. Wstępnie już nawet znalazłam na nocleg tutaj www.nocleg-poznan.pl , pokoje są ładne, w dodatku to centrum więc wszędzie będziemy mieć blisko
no avatar
User

Apartament-Baltic

Posty

31

Dołączył(a)

25 lip 2016, o 09:09

Re: Weekendowy wyjazd

Postprzez Apartament-Baltic » 2 wrz 2016, o 09:24

Mi osobiście Poznań nie wydaje się aż na tyle atrakcyjnym miastem aby spędzić w nim cały weekend. Polecam wybrać się nad morze, gdzie faktycznie wypoczniemy w ciszy i spokoju,a w szczególności wary uwagi jest Kołobrzeg, to piękne i bardzo atrakcyjne miasto z szeroką plażą :)
no avatar
User

Kulka

Posty

7

Dołączył(a)

10 sie 2016, o 18:34

Re: Weekendowy wyjazd

Postprzez Kulka » 2 wrz 2016, o 13:37

Na weekend to fajnie sobie skoczyć do Białej Podlaskiej. Jeździmy wobie na weekendy z rodziną w takie różne miejsca mniej oblegane przez turystów i tam nam się bardzo spodobało. Spaliśmy w hotelu Delfin, ma bardzo dobrą lokalizacje i dogodne warunki, więc jak coś to wiecie gdzie rezerwowac :)
no avatar
User

vnik

Posty

15

Dołączył(a)

4 wrz 2016, o 21:39

Re: Weekendowy wyjazd

Postprzez vnik » 4 wrz 2016, o 22:05

ja polecam tak zwaną Polskę B, czyli wschodnie województwa, które pod względem turystycznym wcale nie są takie "be"
no avatar
User

jassek881

Posty

1

Dołączył(a)

5 wrz 2016, o 08:59

Re: Weekendowy wyjazd

Postprzez jassek881 » 5 wrz 2016, o 09:13

takie weekendowe wyjazdy zawsze są fajne o ile pogoda dopisuje, najważniejsze aby nie padało. Na ten weekend mam plan wyskoczyć do Malborka :D
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Weekendowy wyjazd

Postprzez eDom » 6 wrz 2016, o 13:20

Poznań to też dobry kierunek na urlopowe wyjazdy, miasto jest ciekawe, jest co zwiedzać, można też je traktować jako bazę wypadową i zwiedzić również okolice Poznania http://www.edom.pl/?event=search.search ... 49&land=pl
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Weekendowy wyjazd

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 8 wrz 2016, o 07:45

Szczerze mówiąc to wszystkie miasta które wymieniacie, czyli Poznań czy tym bardziej Biała Podlaska, nie są jakąś bardzo dużą atrakcją turystyczną, wręcz przeciwnie. Zdecydowanie więcej możemy zobaczyć np: w Ciechocinku, gdzie serdecznie zapraszamy :)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.079s | 14 Queries | GZIP : Off ]