kto byl w Krakowie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez gizmo » 2 wrz 2016, o 14:47

O tak, Kraków to moje ulubione miasto. Co do miejsc... wawel i centrum z rynkiem głównym obowiązkowo. Kazimierz i zapiekanki na Placu Nowym. Warto też wybrać się na zabłocie do MOCAKu i koniecznie muzeum historyczne miasta Krakowa, to w podziemiach. Jeszcze Muzeum Narodowe. Kładka Bernatka.... mnóstwo tego :D A co do noclegu jeśli liczy się dla Was jakość to hotel Best Western Efekt Express. Nowoczesny, standard wysoki, dobra lokalizacja :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 8 wrz 2016, o 08:10

Właśnie zawsze będąc w Krakowie staram się znaleźć to miejsce z zapiekankami i jakoś nigdy nie mogę utrafić, chyba mam po prostu pecha :) Co do noclegu, to niestety nie jest już tak fajnie, bo ceny prezentują się naprawdę na wysokim poziomie, jest po prostu drogo.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez eDom » 20 wrz 2016, o 07:33

Nie sposób nie wspomnieć o kremówkach w Krakowie jeśli już mówimy tu o jedzeniu, najlepsze są na Starym Mieście oczywiście. :)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez mobilna » 5 paź 2016, o 10:31

Kraków jest świetnym miejscem, bardzo turystycznym. Oprócz typowych miejsc wymienionych powyżej warto wybrać się do ciekawych muzeów (m.in. sztuki japońskiej Manggha czy PRLu w Nowej Hucie). Warto zobaczyć także podziemia krakowskie! Jeżeli chodzi o nocleg to warto zatrzymać się w hotelu Best Western Premier, bardzo dobry standard i na wypoczynek jak znalazł.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez biedroska » 5 paź 2016, o 10:55

Kraków nie jest oklepany, trzeba tylko wejść poza typowe miejsca turystyczne tj, Wawel czy Sukiennice. My ostatnio byliśmy tam właśnie na weekend i spędziliśmy fantastyczny czas. Zatrzymalismy się w hotelu Best Western Premier i on również był jednym z lepszych, w których kiedykolwiek byłam. Weekend bardzo udany i wcale nie oklepany.
no avatar
User

Bogo5

Posty

5

Dołączył(a)

6 paź 2016, o 10:14

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Bogo5 » 6 paź 2016, o 13:02

Kraków jest świetnym miejscem
no avatar
User

Sakura

Posty

5

Dołączył(a)

6 paź 2016, o 14:26

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Sakura » 6 paź 2016, o 15:53

O tak, piekne miejsca
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 13 paź 2016, o 09:19

Co do kremówek, to zdecydowanie bardziej kojarzą mi się one z Wadowicami niż samym Krakowem, ale jeżeli ktoś ma namiar na naprawdę pyszne kremówki to niech śmiało wstawi na forum :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez eDom » 13 gru 2016, o 09:56

Kraków może i jest oklepany ale mimo wszystko nigdy się nie znudzi i zawsze można go odkrywać na nowo, to bardzo piękne, zabytkowe miasto z wyjątkowym klimatem, warto do niego wracać :)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 12 sty 2017, o 11:29

W Krakowie był chyba każdy bo przecież jest to jedno z najładniejszych miast w Polsce, które koniecznie trzeba odwiedzić, ma wiele zabytków których można tylko pozazdrościć,ja zawsze lubię tutaj wracać i wspominać wiosną, kiedy wszystko kwitnie i budzi się do życia :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek, witus19

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.107s | 13 Queries | GZIP : Off ]