Romantyczny weekend we dwoje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

vnik

Posty

15

Dołączył(a)

4 wrz 2016, o 21:39

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez vnik » 4 wrz 2016, o 21:44

romantyczny weekend można spędzić wszędzie. wystarczy butelka dobrego wina, świece.. i nie wychodzenie z pokoju hotelowego ;0
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 8 wrz 2016, o 08:03

To też racja, ale z drugiej strony nastrój buduje także miejsce w którym się znajdujemy. Co innego kolacja romantyczna w domu, a co innego gdzieś dalej w fajnej i miłej restauracji w mieście czy będąc na wakacjach, prawda?
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez eDom » 20 wrz 2016, o 07:28

Taki weekend można spędzić w zasadzie w dowolnym miejscu, wszystko zależy od tego jak lubicie spędzać czas i czy aktywnie czy niekoniecznie. Poszukajcie inspiracji na naszej stronie, tam na pewno znajdziecie odpowiednie miejsce.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez rezona » 23 wrz 2016, o 08:55

Na romantyczny wypad najlepiej udać się w takie miejsce, gdzie z pewnością będzie można spędzić miło czas nie tylko w dobrym towarzystwie, ale i w świetnych warunkach. Niedawno czytałam artykuł o tym jak spędzić czas romantycznie w Beskidach w serwisie faar i myślę, że ta opcja jest jak najbardziej warta rozważenia. A góry to jak dla mnie zawsze jest dobry pomysł jeżeli chodzi o wyjazdy.
no avatar
User

mariuszc

Posty

4

Dołączył(a)

24 wrz 2016, o 08:34

Lokalizacja

Kraków

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez mariuszc » 24 wrz 2016, o 08:43

Kraków jest idealnym miejscem na romantyczny weekend. Jest wiele różnorakich pomysłów w tym mieście na zorganizowanie magicznej nocy. Zresztą przechadzając się wieczorem ulicami Krakowa można napotkać grajków grających i śpiewających wiele romantycznych piosenek.
no avatar
User

Mariusz43

Posty

5

Dołączył(a)

23 wrz 2016, o 18:24

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez Mariusz43 » 24 wrz 2016, o 10:05

napewno jest pieknie w zakopanym
no avatar
User

Anitoru

Posty

3

Dołączył(a)

3 paź 2016, o 11:02

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez Anitoru » 3 paź 2016, o 11:08

Kraków? Beskidy?
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez biedroska » 5 paź 2016, o 10:25

Najpiękniejszy hotel, do którego mój luby mnie zaprosił to hotel Rialto w Warszawie. Po prostu przepiękne wnętrza w stylu Art Deco, który uwielbiam! Poza tym hotel jest zlokalizowany w samym centrum, więc mogliśmy skorzystać z uroków stolicy. :)
no avatar
User

ubezpiecza16

Posty

3

Dołączył(a)

12 paź 2016, o 09:02

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez ubezpiecza16 » 12 paź 2016, o 09:07

WITAM. Na sylwestra chcę pojechać z ukochanym w jakieś romantyczne miejsce. Co mi polecicie? Zależy mi żeby była to jakaś ciekawa okolica, w której można coś pozwiedzać i są jakieś atrakcje.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez gizmo » 12 paź 2016, o 10:44

Najbardziej romantycznie to będzie oczywiście w Krakowie. Jest tysiące pomysłów na spędzenie czasu w miły sposób a miasto stworzone dla zakochanych moim zdaniem :P Koniecznie zacznijcie randkę od wspólnego posiłku w kawiarni Lajkonik. Oddaje ona całe serce Krakowa a w środku panuje mega klimat :) Tutaj znajdziesz wszystkie ich placówki w KRK http://lajkonik-pik.pl/pl/krakow
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.133s | 13 Queries | GZIP : Off ]