Wygodne buty na co dzień i w góry

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

jagna

Posty

270

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez jagna » 21 lut 2016, o 09:41

Cześć. Możecie doradzic jakie są dobrej jakości buty sportowe? Chciałabym kupić sobie buty na co dzień ale również takie w które spokojnie mogłabym wybrać się w góry albo do lasu.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez majesta » 23 lut 2016, o 09:59

A ile możesz na takie buty wydać? Bo jeśli chcesz kupić sobie porządne buty, które będą się nadawały zarówno na miasto jak i do lasu to proponuję nie oszczędzać oraz sprawić sobie buciki takiej firmy jak na przykład Adidas czy Nike. Mi osobiście podobają się najbardziej kolekcje Nike. Obecnie spory wybór w ofercie ma ten sklep nike: http://supersklep.pl/nike - w supersklepie pojawiły się ostatnio nowe kolekcje.Te są mega:
Obrazek
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez beataxx » 23 lut 2016, o 14:12

Bardzo ładne, sama planuję im coś takiego kupić.
Dla mężczyzn widziałam takie zimowe http://www.e-horyzont.pl/on/buty-meskie ... eskie.html
Uważam, że idealnie nadają się na spacery po górach i na co dzień.
no avatar
User

NadMorzemiJeziorem

Posty

32

Dołączył(a)

24 lut 2016, o 09:55

Re: Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez NadMorzemiJeziorem » 21 mar 2016, o 12:11

Jeżeli mają to być buty z nastawieniem na wycieczki górskie to odradzam adidasy na rzecz butów trekkingowych za kostkę,sprawdzą się zdecydowanie najlepiej. Adidasy na miękkiej podeszwie to dobra opcja,ale do pieszych wędrówek po asfalcie.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez rezona » 27 lip 2016, o 09:11

Ja też odradzam adidasy. Sama po górach chodziłam w adidasach i raczej nie było to miłe przeżycie. Lepiej zainwestować w porządne buty trekingowe.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez RozaWiatrow.pl » 30 sie 2016, o 07:00

Ja także uważam iż Adidasy z miękką podeszwą absolutnie nie nadają się na górskie wycieczki,jeżeli już to podeszwa musi być twardsza i najlepiej jeżeli buty będą też za kostkę tak dla czystego bezpieczeństwa.
no avatar
User

danusqa

Posty

3

Dołączył(a)

22 kwi 2016, o 20:32

Lokalizacja

Tarnów

Re: Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez danusqa » 30 sie 2016, o 08:00

Nike runner u mnie się naprawdę dobrze sprawdzają:) mają dość twardą podeszwę i chodzenie w nich po górach nie sprawia mi problemu. W mieście też nieźle się sprawdzają:)
no avatar
User

Milosz85

Posty

3

Dołączył(a)

20 wrz 2016, o 13:09

Re: Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez Milosz85 » 20 wrz 2016, o 13:18

Często korzystałem z butów z Decathlona.Super jakość i służą już długo.Nie do zmordowania :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Wygodne buty na co dzień i w góry

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 13 paź 2016, o 08:55

Tutaj mogę się zgodzić, ze buty typu zwykłe adidasy nie będą dobre i wygodne do chodzenia po górskich szlakach. Zdecydowanie wybierz solidny buty za kostkę aby ją dodatkowo chronić. Takie buty kupisz za 200-300zł w zależności od wybranej firmy.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.116s | 12 Queries | GZIP : Off ]