Nocleg w Rzeszowie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

monika.w

Posty

28

Dołączył(a)

24 lut 2014, o 14:18

Lokalizacja

[url]www.google.pl[/url]

Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez monika.w » 9 kwi 2015, o 12:07

Już kwiecień, więc pora pomyśleć o tym gdzie spędzić długi weekend majowy. Szkoda, że w tym roku weekend ten trwać będzie tylko trzy dni, ale może wezmę sobie jeszcze kilka dodatkowych dni urlopu - zobaczymy ;). Wraz z mężem planujemy pojechać do Rzeszowa, bo byliśmy tam w tamtym roku i bardzo nam się podobało. Ale wracając do sedna - szukam taniego noclegu w tym mieście. W ubiegłym roku zatrzymaliśmy się u znajomych, ale teraz chcemy nocować w hotelu. W internecie znalazłam kilka ciekawych ofert, między innymi tego hotelu - http://www.hoteliskra.pl/ Może go kojarzycie? Czytałam, że jest tam również restauracja - orientujecie się może w cenach? ;)
no avatar
User

Introhostel.pl

Posty

14

Dołączył(a)

9 kwi 2015, o 12:14

Re: Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez Introhostel.pl » 9 kwi 2015, o 12:18

Akurat nie znam dobrych noclegów w Rzeszowie,za to jeżeli będziecie szukać go w Krakowie czy Wrocławiu,to koniecznie warto zajrzeć od nas,blisko centrum i niższe ceny:)
www.Introhostel.pl - Wroclaw,Krakow,Poznan.
no avatar
User

milen

Posty

36

Dołączył(a)

26 lis 2014, o 19:35

Re: Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez milen » 30 kwi 2015, o 11:11

Ja słyszałam o tym hotelu Iskra same dobre opinie więc wydaje mi się, że mogłabyś z niego skorzystać :)
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez Scaliano.com.pl » 13 maja 2015, o 08:42

A masz może jakiś namiar,link? Jeżeli tak to wstaw i chętnie zobaczę jak się przedstawia oraz jakie są ceny,każdy adres jest warty uwagi.
no avatar
User

Josek

Posty

3

Dołączył(a)

15 maja 2015, o 20:44

Lokalizacja

Kraków

Re: Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez Josek » 15 maja 2015, o 20:47

hotel w Galerii Rzeszów
no avatar
User

lou23

Posty

108

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 18:45

Re: Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez lou23 » 20 maja 2015, o 09:33

A co dokładnie zwiedzałaś w Rzeszowie? Osobiście nigdy tam nie byłam i zastanawiam się, czy w ogóle warto się wybierać.
no avatar
User

gabrielkow

Posty

3

Dołączył(a)

21 kwi 2016, o 20:29

Lokalizacja

Kraków

Re: Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez gabrielkow » 30 sie 2016, o 07:50

Rzeszów to naprawdę piękne miasto i godne uwagi pod względem wyboru miejsca na weekendowy wyjazd:) Polecam Podziemna Trasa Turystyczna w Rzeszowie, Muzeum Dobranocek, Rynek- pełno fajnych pubów, restauracji i barów, Zamek Lubomirskich- piękna Aleja pod Kasztanami i niedaleko fontanna multimedialna, Pomnik Czynu Rewolucyjnego- punkt charakterystyczny na mapie tego miasta, park przy Kościele Ojców Bernardynów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej i Szajna Galeria, park Papieski, Okrągła kładka- szczególnie wieczorem, a do tego wszystkiego dla zakupoholików: Galeria Rzeszów, Galeria Graffica, Galeria Nowy Świat, Galeria Millenium Hall, Galeria Plaza. Można jeszcze skorzystać z szerokiej oferty kin: Kino Zorza, Kino Helios- w Galerii Rzeszów i na ul. Powstańców Warszawy, Multikino w Millenium Hall. Dla lubiących teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Teatr Maska. Kręgielnie: w Galerii Nowy Świat, Galaktyka, Grand Club. Polecam spacery uliczkami: 3 Maja, Grunwaldzką i innymi wokół rynku:)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez eDom » 26 paź 2016, o 13:21

Rzeczywiście warto tam zajrzeć chociażby z tych względów ale to też wspaniała baza wypadowa w Bieszczady, a noclegów też w tym rejonie nie brakuje, wystarczy spojrzeć na naszą stronę.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Nocleg w Rzeszowie?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:12

Akurat aby wyjechać w Bieszczady polecam kilka innych miejscowości które są znacznie lepszymi bazami wypadkowymi niż Rzeszów, stamtąd may jednak kawałek, a często drogi są bardzo słabej jakości i robią się duże korki.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.199s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron