Jak tanio wysłać paczkę do Irlandii

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Jak tanio wysłać paczkę do Irlandii

Postprzez majesta » 4 paź 2016, o 07:27

Mam kilka rzeczy dla siotry.Moze doradzicie jak w niedrogi sposób nadac paczkę do Irlandii?
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Jak tanio wysłać paczkę do Irlandii

Postprzez jagna » 4 paź 2016, o 09:48

Poczta jest dosyć droga. O wiele taniej bedzie nadać taką paczuszkę firma kurierską. Przetestowałam do tej pory kilka firm kurierskich. Najkorzystniejsze ceny ma firma Eurospedycja:
http://www.eurospedycja.com/paczki-polska-irlandia/

Na stronie jest cennik ( wszystko zależy od tego jaka duza jest paczka oraz ile waży). Na ich stronie jest również dokładna instrukcja pakowania paczuszek.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

gwarphone

Posty

3

Dołączył(a)

26 paź 2016, o 09:55

Re: Jak tanio wysłać paczkę do Irlandii

Postprzez gwarphone » 26 paź 2016, o 11:17

Też mam siostrę w Irlandii i kiedyś na początku jak zaczynałam wysyłać do niej paczki to wysyłałam przez pocztę Polską bo myślałam, że taka opcja jest najtańsza jednak jak się potem okazało myliłam się i znacznie korzystniejsze ceny mają kurierzy.
Jeśli używamy komórkę jedynie do tego, żeby dzwonić i czasem posłać smsa, nie warto inwestować w najdroższe smartphone... sprawdzenie parametrów po numerze IMEI
no avatar
User

brzoskijanek

Posty

1

Dołączył(a)

27 paź 2016, o 09:48

Re: Jak tanio wysłać paczkę do Irlandii

Postprzez brzoskijanek » 27 paź 2016, o 10:43

Chyba najlepiej z kuriera skorzystać, inne opcje raczej tańsze nie będą...
no avatar
User

tyralaemil

Posty

1

Dołączył(a)

27 paź 2016, o 14:58

Re: Jak tanio wysłać paczkę do Irlandii

Postprzez tyralaemil » 27 paź 2016, o 15:15

No niestety trzeba być gotowym na koszta, jednak to spory kawałek, ale tak jak poprzednicy mówili również ja uważam że kurier to będzie najlepsza opcja ;)
no avatar
User

Burakklekota

Posty

3

Dołączył(a)

4 lis 2016, o 14:36

Re: Jak tanio wysłać paczkę do Irlandii

Postprzez Burakklekota » 4 lis 2016, o 14:52

jest pelno firm spedycyjnych, nie tylko tych popularnych ktore własnie się w takich rzeczach specjalizują
no avatar
User

magda906

Posty

267

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: Jak tanio wysłać paczkę do Irlandii

Postprzez magda906 » 23 lis 2020, o 10:01

Ja często wysyłam paczki do Niemiec i Turcji. I powiem szczerze, że z Turcją to różnie bywa (nie wszystkie firmy mają w ofercie), ale przesyłka do niemiec zawsze najtaniej wychodziła mi, kiedy nadawałam ją przez brokera kurierskiego. Irlandia też nie jest daleko i myślę, że większość brokerów będzie miała w ofercie wysyłkę także tam. Także moja rada - poszukaj dobrego pośrednika.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.081s | 13 Queries | GZIP : Off ]