wyjazd nad morze

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

wyjazd nad morze

Postprzez lila2 » 16 wrz 2016, o 16:06

Często wyjeżdżacie nad polskie morze? Bo teraz wrzesień jest tak ciepły, ze zastanawiam sie czy nie pojechać jeszcze na kilka dni. Spodobało mi się bardzo Ustronie Morskie. Znalazłem tam juz nawet ciekawy pensjonat http://www.kaszubianka.com.pl/ . Sprawdzałem czy w okolicy nie ma jakiś wydarzeń, bo widziałem że w tym pensjonacie też wiele się dzieje
no avatar
User

karolrochewicz

Posty

1

Dołączył(a)

4 paź 2016, o 16:39

Re: wyjazd nad morze

Postprzez karolrochewicz » 4 paź 2016, o 16:42

Staram się jechać chociaż raz w roku, chociaż na jakiś przedłużony weekend.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: wyjazd nad morze

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 13 paź 2016, o 09:24

Wrzesień czy Październik to moim zdaniem bardzo dobry czas na to aby wyjechać nad morze, bo raz że nie będzie problemu ze znalezieniem tańszego noclegu, a dwa że unikniesz tłumów osób i naprawdę wypoczniecie, to ważny aspekt.
no avatar
User

lucky

Posty

235

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: wyjazd nad morze

Postprzez lucky » 22 paź 2016, o 19:47

Październik już prawie na finiszu, więc jak ktoś planuje taki wyjazd, to powinien się pospieszyć. Jeśli chodzi o apartamenty lub pensjonaty, to chyba nie ma problemu, bo jest wiele takich obiektów http://krajowy.biz/firma,ambersuitepl
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: wyjazd nad morze

Postprzez eDom » 26 paź 2016, o 13:28

Polskie morze mimo że nie jest najcieplejsze to jednak ma swój urok i niewątpliwe zalety, nawet jeśli pogoda nie dopisze zawsze można zwiedzać nadmorskie miejscowości :)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: wyjazd nad morze

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:09

To prawda, Bałtyk ma swój urok i z całą pewnością można polecić wyjazd nad morze zarówno latem jak i jesienią, ewentualnie w Bory Tucholskie jeżeli chcesz uniknąć tłumów na plaży, zapraszamy do naszych domków położonych nad jeziorem Kałębie.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: wyjazd nad morze

Postprzez lila2 » 28 paź 2016, o 14:06

Jeśli chcecie podróżować tanio to najlepiej wszystko zorganizować na własną rękę. Ja w tym roku znalazłam łeba noclegi i myślę o tym, aby właśnie tam spędzić wakacje. Był ktoś z Was kiedyś w Łebie?
no avatar
User

turystyk

Posty

5

Dołączył(a)

30 paź 2016, o 02:39

Re: wyjazd nad morze

Postprzez turystyk » 30 paź 2016, o 02:53

Łeba to jedno z bardziej obleganych nadmorskich miast ,więc raczej mało jest osób ,które tam nie były.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: wyjazd nad morze

Postprzez tulipan » 7 lis 2016, o 17:50

Dla mnie planowanie wakacji nigdy nie było czymś łatwym. Teraz uznałem, ze lepiej jechać w sprawdzone miejsca i nie być rozczarowanym. Dowiedziałem się że znajomi znaleźć świetny pensjonat w Ustroniu Morskim http://www.kaszubianka.com.pl/ , zastanawiamy się czy jeszcze teraz we wrześniu tam nie pojechać.
no avatar
User

magda906

Posty

267

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: wyjazd nad morze

Postprzez magda906 » 22 lis 2016, o 17:49

Uwielbiam polskie morze, zwłaszcza poza sezonem. Staram się planować urlop tak, by uniknąć tłumów i odpoczywać na maksa. Mierzeja Wiślana jest mało popularna, a szkoda. Nie wiem, czy znacie Kąty Rybackie? Stąd można planować ciekawe rejsy do Elbląga, czy wycieczki do Trójmiasta i Fromborka na przykład. Cisza, szerokie, piękne plaże - to jest to na co czekam cały rok. Wiosną i jesienią turystów jest mało, więc można nacieszyć się i odkrywać nowe miejsca w okolicy. No i apartamenty kąty rybackie w Willi Turkusowej są wtedy tańsze, więc można pobyć w luksusie przez chociażby tydzień.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.082s | 15 Queries | GZIP : Off ]