W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez DziewczynaBilla » 25 paź 2016, o 07:37

W jakich hotelach najchętniej sypiacie?
Czym musza sie wyróżniać, żebyście chcieli znów się do tego samego miejsca wybrać?
no avatar
User

lofft

Posty

3

Dołączył(a)

24 paź 2016, o 15:53

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez lofft » 25 paź 2016, o 09:01

Na pewno musi być czysto i atmosfera musi być przyjemna, hotel w którym panuje brud i nie miła obsługa od razu jest dla mnie skreślony
Jeżeli już nie mamy pomysłu na to, jak odmienić własne mieszkanie, powinieneś korzystać z wsparcia osób, które zostały pod tym kątem dobrze wyszkolone.
Lofft
no avatar
User

Sylwia_podpal

Posty

2

Dołączył(a)

25 paź 2016, o 10:30

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez Sylwia_podpal » 25 paź 2016, o 10:34

Ja najczesciej sypiam w Hotelu Klimek SPA :) Jakoś nauczyłam się, ze co roku tam jeżdżę. Miło i przytulnie, wypocznę, pójdę do spa, popływam jak i również zwiedzę okolicę która nigdy mi się nie nudzi :)
no avatar
User

Pepperoni

Posty

82

Dołączył(a)

19 gru 2012, o 14:17

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez Pepperoni » 26 paź 2016, o 08:21

lofft napisał(a):Na pewno musi być czysto i atmosfera musi być przyjemna, hotel w którym panuje brud i nie miła obsługa od razu jest dla mnie skreślony


Zgadzam się z tym w stu procentach.
Dla mnie to też najwazniejsze rzeczy.
A jak jest czysto i ok, a do tego w hotelu są i ręczniki i jakiś szlafroczek ekstra dla gościa (jak tu widzę, http://www.wszystko-do-hotelu.pl/szlafr ... rynki.html ) to już wypas i nawet reszta może być słabsza a i tak będziemy zadowoleni.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:19

Tutaj mogę się zgodzić niezależnie od miejsca czy jest to hotel czy pensjonat- musi być czysto, okolica oraz obsługa też muszą nam pasować abyśmy czuli się po prostu dobrze w sympatycznej atmosferze. Wiele szczegółów składa się tutaj na ocenę całości danego obiektu.
no avatar
User

JosephSullivan1980

Posty

1

Dołączył(a)

11 lis 2016, o 18:13

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez JosephSullivan1980 » 11 lis 2016, o 18:14

Tych gzie nie trzeba płacić nie wiadomo ile za nocleg.
Jeśli szukasz transformatorów energetycznych, sprwdź transformatory energetyczne.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez mobilna » 15 lis 2016, o 02:34

Ja bardzo lubię piękne wnętrza, dlatego preferuję tzw. hotele butikowe w jakims fajnym stylu. Ostatnio podczas mojego pobytu w Warszawie nocowałam w hotelu Rialto i jest fantastyczny, urządzony w stylu Art Deco. Lubię też hotele ze spa. Jednak takie preferencje posiadam jedynie, gdy jadę na konferencje lub w podróż biznesową lub chcę gdzieś wypocząć po trudnym okresie w pracy. Jeżeli jadę w jakieś nowe miejsce i po prostu chcę przeżyć przygodę, to jestem mniej wybredna.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez biedroska » 15 lis 2016, o 09:17

Ja preferuję ciszę i spokój, niż jakieś imprezowe kurorty. Hotel wellness&spa na uboczu jest dla mnie idealnym miejscem wypoczynku. Jezeli chodzi o polskie, nadmorskie hotele to najbardziej podobało mi się w hotelu Senator w Dźwirzynie. Idealna dla mnie lokalizacja, bo w środku lasu i kilka kroków do morza. Cisza spokój i kontakt z naturą. Tego szukam na wakacjach ;)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez eDom » 16 lis 2016, o 14:14

Wiele rzeczywiście zależy od upodobań ale można też kierować się rekomendacjami i znaleźć naprawdę godne pocenia miejsca, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w naszej wyszukiwarce ;)
no avatar
User

PalacBrzezina.pl

Posty

2

Dołączył(a)

8 gru 2016, o 07:01

Re: W jakich hotelach najchętniej sypiacie?

Postprzez PalacBrzezina.pl » 8 gru 2016, o 07:24

Ja również uważam, że klimat hotelu oraz jego urządzenie, aranżacja pokoi muszą być na odpowiednim poziomie, nie wspominając już o komforcie, czystości czy miłej obsłudze- to podstawowa kwestia. Jeżeli właśnie tego szukacie, to koniecznie zerknijcie do nas.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.135s | 15 Queries | GZIP : Off ]