Najlepsze hotele w Polsce

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Nobesyt

Posty

54

Dołączył(a)

12 sty 2016, o 16:54

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez Nobesyt » 2 lis 2016, o 13:31

Warto zobaczyć te apartamenty do wynajęcia http://www.kingsapartments.pl/ Centrum Wrocławia, wysoki standard - czego chcieć więcej? Przyjemny dodatek do pobytu we Wrocławiu ;)
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez biedroska » 3 lis 2016, o 17:42

Byłam w Międzyzdrojach w Hotelu Aurora. Piękne miejsce, a spa jedno z lepszych, w których byłam.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez mobilna » 15 lis 2016, o 02:38

Jestem wielką fanką pięknych wnętrzy i tzw. hoteli butikowych. Najładniejszym hotele w Polsce jest niezaprzeczalnie warszawski hotel Rialto. Pomieszczenia sa prześliczne, urządzone w stylu Art Deco. Byłam tam już trzy razy (raz na konferencji, dwa razy prywatnie) i mam nadzieję, ze jeszcze tam wrócę. Poza tym mają tam świetną restaurację, więc nie trzeba szukać jedzenia na mieście.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez biedroska » 15 lis 2016, o 09:20

Jeżeli chodzi o najlepsze hotele nad polskim morzem to mogę jeszcze polecić hotel Senator w Dźwirzynie. Super miejsce, parę kroków do morza, przytulne i czyste pokoje i pare kroków do morza. Sporo zabiegów w strefie spa. Jesli jeszcze będe miała jakieś miejsce do polecenia, to na pewno się tutaj odezwę :D
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez eDom » 16 lis 2016, o 14:01

Na pewno bardzo dużo ciekawych miejsc noclegowych i doskonałych hoteli o różnym standardzie znajdziecie dzięki naszej wyszukiwarce domów i apartamentów wakacyjnych.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez tulipan » 21 lis 2016, o 15:27

Czasami znalezienie fajnego noclegu graniczy z cudem. Sam jakiś czas temu szukałem czegoś na wakacje dla całej naszej rodziny. Chcieliśmy pojechać nad nasze polskie morze. Przy poszukiwaniach znalazłem ten pensjonat http://www.kaszubianka.com.pl/ . Wrzesień ma być jeszcze ciepły więc może uda nam się odwiedzić Ustronie Morskie jeszcze w tym roku.
no avatar
User

demericor

Posty

6

Dołączył(a)

22 lis 2016, o 20:39

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez demericor » 23 lis 2016, o 19:24

Zwolenników jak i przeciwników jest niemal tyle samo. Każdy ma swoje rację. Ja zaliczam się do tych pierwszych i to co napisałeś też jest dla mnie najważniejsze ten widok, potem cena(ale tu zdrowy rozsądek).
Na forum znajdziesz obszerny temat, który cię interesuje.
Aha jeszcze mała sprawa mniej więcej 40-50% tylko ogłasza się w necie lub na stronach do których nawet nie będziesz chciał dotrzeć bo już pierwsze 10 ci wprowadzi zamęt w głowie. Masz na kogoś liczyć licz na siebie Powodzenia
no avatar
User

jedlinka

Posty

25

Dołączył(a)

31 mar 2017, o 06:28

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez jedlinka » 31 mar 2017, o 09:27

ja zazwyczaj szukam hoteli poprzez bookapart, ufam ich i jeszcze się nie zawiodłam :)
no avatar
User

MojLondyn.pl

Posty

12

Dołączył(a)

11 kwi 2017, o 06:41

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez MojLondyn.pl » 11 kwi 2017, o 06:53

Akurat co do tego które hotele są najlepsze, to opinie zawsze będą podzielone i w zasadzie to nic innego jak kwestia gustu czy indywidualnych przekonań jak i budżetu- z reguły te najbardziej luksusowe i komfortowe hotele są po prostu droższe.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez biedroska » 12 kwi 2017, o 10:09

Też np. słyszałam, że w Grudziądzu otwiera się nowy hotel Ibis Styles więc tam jeszcze nie byłam, ale jest to hotel sieci Accor co na pewno jest pewnym wyznacznikiem także może być to też bardzo dobre miejsce.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron