Jedziecie gdzieś na ferie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 lut 2016, o 09:46

Wszystko zależy od budżetu,ale generalnie myślę,że śmiało można wybrać się z dziećmi chociaż gdzieś na 1 dzień aby spędzić go miło,aktywnie i wbrew pozorom wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko:)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez mobilna » 24 paź 2016, o 07:47

Jasne, że jeździmy gdzieś z dzieciakami na ferie, a przynajmniej się staramy. Nie zawsze uda się wziąć urlop w pracy taki jaki się chce, ale zawsze próbujemy jednak gdzieś zabrać dzieci. W najbliższe ferie chyba wybierzemy się tam gdzie w ubiegłym roku, bo miejesce i oferta naprawdę super. Chodzi mi o hotel Verde Montana w Kudowie Zdrój. W tamtym roku zdecydowaliśmy się na jeden z pakietów pobytowych na Ferie. Widziałam na ich stronce, że już są też na te najbliższe ferie, więc musimy się szybko decydować, bo miejsca tam szybko znikają. Jest masę ciekawych atrakcji dla dzieci, ale i specjalna oferta dla rodziców. Dzieki temu cała rodzina wypoczywa. A blisko są też też dobre stoki, i dla początkujących i już dla tych co ładnie śmigają na nartach. Mi się bardzo podobał wieczór w Baracuda Club, dobrze się bawiliśmy, on też jest wpisany w pakiet. A codziennie różnorodne menu ze spacjałami różnej kuchni. Faaajnie tam :)
no avatar
User

wojtalabogus

Posty

1

Dołączył(a)

24 paź 2016, o 08:29

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez wojtalabogus » 24 paź 2016, o 08:38

Tak czasami nie daleki i krótki wyjazd też jest bardzo fajny, choćby na wieś do dziadków ;)
no avatar
User

koksu20916

Posty

3

Dołączył(a)

21 paź 2016, o 14:53

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez koksu20916 » 24 paź 2016, o 12:24

My też staramy się zawsze gdzieś wybrać żeby dzieciaczki coś z tych ferii miały, czasami jest to wyjazd tylko na weekend ale myślę, że i taka opcja jest fajna :)
Wykonujmy ćwiczenia z obciążeniem- tego typu ćwiczenia świetnie wymodelują naszą figurę a także wpłyną na pracę metabolizmu.
www.koksiarz.com
no avatar
User

jomatip

Posty

6

Dołączył(a)

24 paź 2016, o 12:33

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez jomatip » 24 paź 2016, o 12:35

Ja bym sobie pojechał gdzieś do Włoch albo Austrii na narty.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:22

Jeżeli jesteś fanem narciarstwa to Alpy są generalnie bardzo dobrym kierunkiem aby udać się tam na ferie. Wszystko zależy tutaj od naszych indywidualnych preferencji, ja np lubię spędzać fere zimowe z dala od miasta, gdzie mam ciszę i spokój, a także wiele atrakcji, polecam Bory Tucholskie i ośrodek wypoczynkowy Kociewiak :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez eDom » 16 lis 2016, o 14:41

Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji co do kierunku wyjazdu na ferie poszukajcie inspiracji także na naszej stronie gdzie jest naprawdę duży wybór noclegów w dowolnym zakątku Europy i nie tylko
no avatar
User

alphabox

Posty

1

Dołączył(a)

16 lis 2016, o 14:39

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez alphabox » 16 lis 2016, o 14:43

ja bym baaardzo chciała gdzieś się wyrwać chociaż na kilka dni pojeździć w super warunkach! czegoś będę szukać :)
no avatar
User

qerogola336a

Posty

4

Dołączył(a)

16 lis 2016, o 12:18

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez qerogola336a » 17 lis 2016, o 14:53

Oszczędzam kasę, więc nigdzie na ferie się w tym roku nie wybieram :3
no avatar
User

mysticmac

Posty

6

Dołączył(a)

18 lis 2016, o 11:30

Re: Jedziecie gdzieś na ferie?

Postprzez mysticmac » 18 lis 2016, o 11:36

Ja bym sobie chętnie pojechał do Czech lub Austrii w góry na narty.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron