Polskie góry - gdzie weekendowo?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

dalisdof

Posty

4

Dołączył(a)

1 maja 2016, o 15:45

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez dalisdof » 1 maja 2016, o 17:55

Ja też praktycznie co roku jeżdżę do Zakopanego.
Myślę, że to miejscowość zarowno dla tych co lubia wedrowki po gorach jak i dla tych, ktorzy troche mniej.
Jest Gubałówka na, którą mozesz wjechać kolejką, Kasprowy Wierch tez mozna wjechac, Dolina Chochołowska - dobra na spacerek na pół dnia , Morskie Oko to juz wymaga trochę wysiłku ale napewno kazdy da rade, Krupowki i inne rozrywki, masa tras jesli ktoś lubi chodzić po górach.
Naprawdę jest tam co robić!
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 2 maja 2016, o 16:20

A może Muszyna w Beskidzie Sądeckim? To bardzo piękne i zaciszne miejsce, z wieloma szlakami górskimi i leśnymi, o zróżnicowanych wymaganiach kondycyjnych. Po tych terenach bardzo dobrze jeździ się też rowerem - kolarze na pewno znają rowerową Pętlę Muszyńską. W ostatnich latach w Muszynie powstało wiele nowych atrakcji, np. Ogrody Biblijne i Ogrody Zmysłów, które warto zobaczyć zwłaszcza teraz, wiosną, kiedy wszystko kwitnie. :)
no avatar
User

marta.ameba

Posty

7

Dołączył(a)

2 maja 2016, o 08:58

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez marta.ameba » 11 maja 2016, o 06:38

Ja ze swojej strony mogę polecić Szklarską Porębę. Mnóstwo tras w pięknych rejonach, które spokojnie można rozplanować na małe, kilkugodzinne wyprawy. Duża baza hoteli, przekrój standardu od hoteli 5 gwiazdkowych bo budżetowe pensjonaty. Mnóstwo lokali turystycznych. No i poza sezonem świetna, domowa atmosfera. Na dwa i pół dnia w sam raz. Polecam szczególnie w miesiącach letnich.
no avatar
User

tatiana85

Posty

3

Dołączył(a)

14 maja 2016, o 17:55

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez tatiana85 » 14 maja 2016, o 17:57

Zawsze chciałam jechać w Bieszczady :D
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 19 maja 2016, o 09:26

W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie,chociaż moim zdaniem o wiele więcej atrakcji oraz ciekawych szlaków,znajdziecie w tatrach lub Sudetach,z noclegiem też nie powinno być żadnego problemu :)
no avatar
User

lidkakremska

Posty

1

Dołączył(a)

23 maja 2016, o 12:28

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez lidkakremska » 23 maja 2016, o 12:30

Na pewno nie Zakopane. Tam jest zdecydowanie za dużo ludzi.
no avatar
User

PodKycmolem.pl

Posty

19

Dołączył(a)

24 maja 2016, o 11:10

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez PodKycmolem.pl » 24 maja 2016, o 11:15

To zależy od sezonu,jednak faktycznie w Zakopanym jest bardzo tłoczno,wiec może Beskid Cieszyński będzie dobrą i ciekawą alternatywą,co o tym sądzicie? Zapraszamy do nas:)
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez biedroska » 1 lis 2016, o 18:33

Zależy co masz na myśli jesli chodzi o odpoczynek w polskich górach. Bo niektórzy odpoczywają intensywnie spędzając całe dnie na szlakach. Inny lubią kontemplować góry, trochę po nich pochodzić, ale jednocześnie mieć czas na relaks, spa itp. Ja jestem zwolenniczką tej drugiej opcji, jeśli Ty też to hotel Verde Montana w Kudowie Zdrój powinien bardzo Ci przypaść do gustu. Lokalizacyjnie super - blisko na wycieczkę w góry stołowe ale i innych atrakcji na świeżym powietrzu, np. pola golfowego. Na miejscu w hotelu spa z bogatą ofertą, sala fitness, park wody z prawdziwego zdarzenia... można się fantastycznie zrelaksować dzięki temu. warto sobie przejrzeć ich ofertę, bo mają korzystne pakiety pobytowe, więc w zależności od tego co chcesz faktycznie porobić możesz mieć bardzo dobrą cenę. łap linka: http://www.verdemontana.pl/ ;)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez eDom » 16 lis 2016, o 14:30

Teraz w naszych górach jest dobrze rozbudowana infrastruktura więc bez znaczenia w który rejon pojedziemy tam na pewno znajdziemy to co nam będzie potrzebne, wszystko zależy od tego czy wolimy oblegane uzdrowiska czy ustronne, ciche mieściny :)
no avatar
User

qerogola336a

Posty

4

Dołączył(a)

16 lis 2016, o 12:18

Re: Polskie góry - gdzie weekendowo?

Postprzez qerogola336a » 17 lis 2016, o 14:54

Jeśli zamierzasz wypocząć / nic nie robić polecam Wisłe.
Jeśli chcesz aktywnie spedzać czas i zwiedzać to Tatry
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.296s | 14 Queries | GZIP : Off ]