Gdzie jechać w góry?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Gdzie jechać w góry?

Postprzez Agnieszka3 » 17 lut 2016, o 10:00

Gdzie warto jechać w góry?
Chodzi mi o takie miejsca, gdzie człowiek nie będzie rozczarowany pogodą i brakiem śniegu. Myślałam o czymś takim jak Białka Tatrzańska termabania.pl
Myślicie, że to dobry pomysł na miejsce na taki zimowy wyjazd?
Na ich stronce wszystko wygląda naprawdę atrakcyjnie.
no avatar
User

milalipinska

Posty

1

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 11:58

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez milalipinska » 17 lut 2016, o 11:59

Byłam tam, całkiem przyjemne miejsce. Zwłaszcza jak na dworze leży śnieg:)
no avatar
User

Carynska_Bieszczady

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2015, o 11:15

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez Carynska_Bieszczady » 17 lut 2016, o 13:07

Może Bieszczady? Śniegu nie brakuje i dookoła też jest naprawdę sporo atrakcji,ciekawych szlako turystycznych dla tych osób,które chcą spędzić czas aktywnie. W kwestii noclegu zapraszamy do naszego pensjonatu Carynska :)
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez biedroska » 1 lis 2016, o 18:47

W góry na narty to do Kudowy Zdrój, a najlepiej do hotelu Verde Montana. Byliśmy w ubiegłym roku, w tym też będziemy, bo udało nam się tam fajnie odpocząć i oderwać od stresów dnia codziennego. Piękna okolica, dobre stoki odpowiednie dla osób o różnym poziomie narciarskich umiejętności. Blisko granica czeska, więc też można się wybrać. A hotel ze spa na bardzo wysokim poziomie i wieloma innymi atrakcjami np. parkiem wodnym, sauną :) Jeszcze jak się wykupi odpowiedni pakiet pobytowy to ma się atrakcje ekstra, dobre imprezy, warsztaty, jak się jedzie z dzieciakami to też zajęcia dla nich. I jesli mam oceniać to w korzystnej cenie się to odbywa. Dobre miejsce na wypoczynek :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez eDom » 16 lis 2016, o 14:25

Kudowa to jedno z dolnośląskich uzdrowisk w Kotlinie Kłodzkiej, położone nad polsko-czeską granicą pomiędzy pasmami Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Gór Orlickich. Kudowa-Zdrój zdecydowanie przeżywa teraz renesans popularności wśród turystów z różnych zakątków kraju i zagranicy :).
no avatar
User

qerogola336a

Posty

4

Dołączył(a)

16 lis 2016, o 12:18

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez qerogola336a » 17 lis 2016, o 14:55

ja byłam teraz ze swoim w Bieszczadach, gdzie nocowaliśmy w Polańczyku, i w Beskidzie Żywieckim - z noclegiel w Ustroniu. Wybraliśmy pole namiotowe. w obu miejscach można pochodzić i pozwiadzac, a niekoniecznie sie meczyć całodzienną wspinaczką
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez ImbirHostel.pl » 13 maja 2017, o 06:47

Bieszczady to też bardzo fajny kierunek na weekend czy wyjazd w góry, szczególnie jeżeli chcemy zaznać ciszy i spokoju co Podkarpacie niemal nam gwarantuje. Dla miłośników wyższych partii gór i zdobywania szczytów, polecam Tatry.
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 24 sie 2017, o 10:12

Miłośników gór zapraszamy do Muszyny - to niewielka miejscowość położona w Beskidzie Sądeckim, którą cechuje spokój i piękna przyroda. W Hotelu Klimek przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe pokoje, smaczne, domowe jedzenie i szereg rozrywek - aquapark, SPA czy zorganizowane wycieczki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez travel » 24 sie 2017, o 11:36

Jakie szlaki piesze poleci nam hotel?
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Gdzie jechać w góry?

Postprzez mobilna » 27 sie 2017, o 22:48

My bylismy na dolnym śląsku i bardzo nam się podobało :) Jeśli chodzi o sprawdzony nocleg, to zdecydowanie apartamenty Kudowa-Zdrój na ul 1 maja. Bardzo komfortowe i w super lokalizacji :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.129s | 13 Queries | GZIP : Off ]