Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:42

Bardzo indywidualna kwestia, ale i tak nie ulega wątpliwości że o wiele bardziej wygodne jest biuro podróży i taką opcję wybiera wiele osób. Z kolei Ci którzy mają więcej doświadczenia wolą sami planować podróż i poznawać nowe miejsca bez z góry narzuconego planu.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez eDom » 10 gru 2016, o 16:05

Dziś można spokojnie i bez problemu nawet korzystając z naszej bazy noclegów samodzielnie zaplanować wakacje w taki sposób że będą idealne i wymarzone. Wystarczy tylko wybrać kierunek i cel :)
no avatar
User

Dethrok77

Posty

5

Dołączył(a)

12 gru 2016, o 06:58

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Dethrok77 » 12 gru 2016, o 07:55

No tak, ale ja wole samemu sobie planować wszystko.
no avatar
User

skipskip

Posty

1

Dołączył(a)

9 gru 2016, o 08:36

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez skipskip » 18 gru 2016, o 21:21

Mogę stwierdzić z pełna odpowiedzialnością, że najlepsze wakacje są organizowane samemu. Trzeba się tylko do tego dobrze przygotować. Nie wyobrażam sobie mieć wykupionej wycieczki podróżując przez Indie, Wietnam czy Kambodżę. Zresztą to samo jest z Europą w moim przypadku. Fakt, że przygotowanie do takiej podróży wymaga od nas dużo zaangażowania, ale naprawdę warto.
Szukasz usługi analizy danych/big data? - sprawdź tutaj zarządzanie bazami danych
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez gizmo » 20 gru 2016, o 08:59

Mi w tym roku udało się zabukować tanie bilety do Włoch na http://www.eloty.pl/wlochy/rzym/ i teraz najciekawsze- miałam na początku jechać tam z biurem podróży a teraz jak porównuję ceny to w połowę mniej za wszystko zapłacę. Więc wniosek jest prosty- lepiej szukać samemu i samemu wszystko organizować :)
no avatar
User

karolina_61866

Posty

17

Dołączył(a)

25 mar 2016, o 15:40

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez karolina_61866 » 23 gru 2016, o 15:14

Moim zdaniem lepsze są zorganizowane wycieczki, bo wiele więcej można zobaczyć. Przeglądam teraz wycieczkę do Iranu z wytwórnią wypraw. Nasze lato może być dobrym czasem do wycieczek i trekkingów po irańskich górach. W tym samym czasie południe Iranu i wybrzeże zatoki perskiej będzie nie do wytrzymania nawet dla osób przyzwyczajonych do wysokich temperatur. Jak wy wspominacie Iran?
no avatar
User

parebsaddweb1976

Posty

6

Dołączył(a)

2 sty 2017, o 19:53

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez parebsaddweb1976 » 2 sty 2017, o 20:01

Właśnie ja uważam, że więcej można zobaczyć, kiedy zaplanuje się wyjazd samodzielnie. Biura podróży mają już jakieś tam swoje ramy + podpisane umowy współpracy. Daje to więc tylko sztywne granice tego, co możemy zobaczyć. Kiedy samemu planujemy wyjazd, jedynym ograniczeniem jesteśmy my sami i pieniążki :D
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 12 sty 2017, o 11:12

Co do wspomnianych wyżej ram- pełna zgoda i często jest tak, że jeżeli wycieczka ma małe opóźnienie to biuro rezygnuje z kilku punktów zwiedzania tak aby zmieścić się w czasie, co jest oczywiście tylko i wyłącznie ze szkodą dla turystów.
no avatar
User

Paulina366

Posty

1

Dołączył(a)

13 sty 2017, o 10:01

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Paulina366 » 13 sty 2017, o 10:06

Wczasy z biurem podróży mogą być fajne, ale ja byłam z mężem w zeszłym roku na własną rękę autokarem we Włoszech - https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Bergamo i też było super. Polecam od czasu do czasu pojechać na własną rękę, wrażenia nieco inne niż zorganizowany wypoczynek.
no avatar
User

Skal-Hotel.pl

Posty

11

Dołączył(a)

1 lut 2017, o 10:36

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Skal-Hotel.pl » 1 lut 2017, o 12:42

Może to kwestia gustu lub przyzwyczajenia, ale ja generalnie wolę samodzielnie organizować sobie wczasy, tym bardziej podróżując po kraju gdzie mam wolną rękę i nic mnie nie ogranicza, np podczas wyboru miejscowości lub hotelu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.150s | 13 Queries | GZIP : Off ]