Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

karolina_61866

Posty

17

Dołączył(a)

25 mar 2016, o 15:40

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez karolina_61866 » 8 lip 2016, o 21:08

Cena bardzo mała jak na ilość dni natomiast jak dla mnie to zbyt długi czas. Miejsca bardzo ciekawe, bo w większości byłam, a w tym roku wiele osób wybiera Chorwację
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Nuts » 9 lip 2016, o 13:56

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, ile chce się zobaczyć. Bałkany są na tyle rozległym obszarem, że tydzień to za mało, by zobaczyć najważniejsze miejsca, a co dopiero poznać te mniej znane i poczuć klimat miejsca. Fajnie, że Wytwórnia Wypraw ma na ten region aż 4 różne wycieczki, które przeplatają się między sobą. Zawsze można wybrać pasującą lokalizację w danym momencie, albo zaplanować sobie poznawanie Bałkanów np. jadąc na wszystkie wycieczki. Oczywiście w odpowiednim przedziale czasowym :)
A region oferuje naprawdę wiele miejsc, zabytków, atrakcji przyrodniczych. A do tego wiele różnych kultur ściera się tam między sobą tworząc niezapomniany klimat miejsca.
no avatar
User

Sabrina203

Posty

6

Dołączył(a)

2 cze 2016, o 19:44

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Sabrina203 » 11 lip 2016, o 09:27

Jednak zrezygnowałam z wycieczki do Albanii i wybrałam się do Czarnogóry. Tym bardziej, że oprócz samej czarnogóry zobaczę Macedonię i Bośnię i Hercegowinę. Zapowiada się 15 dni intensywnego zwiedzania. Chociaż wiadomo nic na siłę. Na pewno będzie też sporo czasu na odpoczynek. Bardzo chciałabym zobaczyć wodospady Kravica , które rozciągają się wzdłuż rzeki Trebižat. Jest to na pewno jeden z ważniejszych punktów tej wycieczki dla mnie. Od zawsze uwielbiam patrzeć na wodospady, a każdy ma swój własny urok.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez eDom » 8 sie 2016, o 12:13

Dobrze sobie wcześniej dokładnie zaplanować podróż i noclegi jeśli się planuje tak intensywne zwiedzanie, żeby potem nie tracić czasu na szukanie na miejscu odpowiedniego miejsca.
no avatar
User

Wiktor76w

Posty

5

Dołączył(a)

20 gru 2016, o 10:50

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Wiktor76w » 28 gru 2016, o 16:05

marze o wyprawie do czarnogóry
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Nuts » 30 mar 2017, o 18:30

W 2016 roku byłem z Wytwórnią Wypraw na Bałkanach, w trakcie 15 dni zobaczyliśmy prawie całą byłą Jugosławię i jeden dzień w Albanii. Wydaje się to bardzo dużo ale program był rozłożony w ten sposób że w gruncie rzeczy nie było pośpiechu i wyjazd ten spokojnie mogę polecić jako wypoczynek wakacyjny.
Na początek Bośnia i Hercegowina, legendarne Sarajewo, Mostar z bajecznym widokiem na most nad lazurową Neretwą, islamskie pozostałości Pocitelj no i brawo za kolejny punkt- wodospady w Krawicach - ogromne wodospady, wspaniała widokówka a przede wszystkim super miejsce na kąpiel za symboliczną opłatę.
W Chorwacji zobaczyliśmy Dubrownik - miasto-państwo otoczone potężnymi murami i następnie przyjazd do miejsca 8-dniowego pobytu - Ulcinj w Czarnogórze. Na początku byłem nastawiony dość sceptycznie, sporo Albańczyków i kurort mniej dystyngowany niż Dubrownik z którego właśnie przyjechaliśmy ale wątpliwości szybko się rozwiały gdy zobaczyliśmy ceny, ogromną piaszczystą plażę i przede wszystkim miejsce naszego noclegu - bardzo wygodne pokoje, polecam szczególnie pokoje od strony ogrodu, można było sobie przed wyjazdem wybrać konkretny pokój - to duży plus. Wyżywienie to 2 posiłki - rano i wieczorem, kuchnia lokalna, śniadania były często na ciepło, na obiady na przykład dolma czyli w ich wydaniu papryka z mięsem, niektórym nie odpowiadało, nasi znajomi wybrali opcję bez wyżywienia przed wyjazdem i sami sobie robili śniadania i jedli obiady na mieście, ja jednak nie zrezygnowałbym z wygody gotowego śniadania. Co drugi dzień dłuższe wycieczki całodniowe i w pozostałe dni krótsze wycieczki w okolicach Ulcinja, podczas wycieczek bardzo dużo kąpieli w morzu, łódek i w ogóle rekreacji wodnej co akurat nam bardzo się podobało. Po wypoczynku w Czarnogórze udaliśmy się do Albanii i dalej do Macedonii, tu także 3-dniowy pobyt i uwaga!!! polecam to miejsce na dłuższy wypoczynek, nikt się nie spodziewał że ten kraj i konkretnie Ochryda może okazać się najfajniejszym miejscem podczas bałkańskiej przygody- zwłaszcza impreza na statku o zachodzie słońca przy bałkańskiej muzyce na żywo i lokalnym winie. Macedonia jest najtańsza na Bałkanach a jednocześnie oferująca mnóstwo rozrywek i piękna. Jezioro Ochrydzkie jest bardzo czyste, posiada szerokie plaże i zachęca do kąpieli. Z żalem wracaliśmy do domu zwiedzając jeszcze po drodze Skopje i Belgrad. W tym roku może Dalmacja z Wytwórnią Wypraw?
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 18 maja 2017, o 07:20

Moim zdaniem Bałkany to ciekawa propozycja na spędzenie fajnych i słonecznych wakacji. Co do konkretnego państwa to wybrałbym pomiędzy Czarnogórą lub Chorwacją, możemy zwiedzić naprawdę wiele ciekawych zabytków i przy tym wypocząć na piaszczystej lub kamienistej plaży.
no avatar
User

spec

Posty

1

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 14:32

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez spec » 29 maja 2017, o 14:39

Dla Mnie Bałkany ogólnie są piękne. Byłam w Czarnogórze i w Chorwacji. W Chorwacji jestem zakochana po uszy. W tym roku również się tam wybieramy. Marzy mi się żeby kiedyś zwiedzić Bałkany samochodem.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź szczegóły.
Montaż klimatyzacji Warszawa
no avatar
User

sikaa

Posty

3

Dołączył(a)

16 cze 2017, o 09:15

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez sikaa » 16 cze 2017, o 09:21

Szczerze polecam Czarnogórę. Byliśmy tam 4 lata temu na wakacjach. Piękne widoki :)
Jesteś w trakcie robienia posadzki na balkonie? Sprawdź naszą ofertę.
Sikafloor balkon
no avatar
User

Palac-Romantyczny

Posty

62

Dołączył(a)

10 lut 2016, o 09:04

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Palac-Romantyczny » 31 lip 2017, o 20:51

Czarnogóra to faktycznie piękne miejsce na spędzenie udanych i ciekawych wakacji, tylko w sezonie będą tam tłumy, podobnie jak na Chorwacji, więc jeżeli ma coś polecać to zdecydowanie wyjazd we wrześniu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.144s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron