Problem z doborem kolorów

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

rupsa1988

Posty

5

Dołączył(a)

9 sty 2017, o 14:42

Lokalizacja

Jackson

Problem z doborem kolorów

Postprzez rupsa1988 » 9 sty 2017, o 14:47

planuje remont w moim pokoju, ale mam dylemat co do koloru farby. Sama nie wiem co będzie najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Podoba mi się połączenie jaskrawej żółci z kością słoniową. Co o tym sądzicie?
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Problem z doborem kolorów

Postprzez Ramina » 9 sty 2018, o 21:11

Sięgnij po takie kolory i rozwiązania, które Tobie się najbardziej podobają. Sama generalnie cenię sobie oryginale opcje, dlatego też wybierając schody, czy też balustrady do domu, a nawet elementy ozdobne, chętnie postawiłabym na ofertę Kobamet http://www.kobamet.pl/oferta/wyroby-unikatowe/ . Przede wszystkim bowiem producent ten tworzy niepowtarzalne wyroby ze stali szlachetnej, przy czym cechuje je wysoka trwałość, jak i ciekawa stylistyka.
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Problem z doborem kolorów

Postprzez lijt » 28 lut 2018, o 19:36

"rupsa1988" napisał(a):planuje remont w moim pokoju, ale mam dylemat co do koloru farby. Sama nie wiem co będzie najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Podoba mi się połączenie jaskrawej żółci z kością słoniową. Co o tym sądzicie?


a co byś powiedziała na połączenie dwóch różnych kolorów, ale w jednej tonacji? na przykład złote odcienie z kolekcji duluxa kolory świata? będziesz miała pewność, że nie będą się ze sobą gryźć

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.063s | 12 Queries | GZIP : Off ]