Jaka płyta indukcyjna i jaki piekarnik

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

patneo1971

Posty

5

Dołączył(a)

11 sty 2017, o 08:42

Lokalizacja

Billings

Jaka płyta indukcyjna i jaki piekarnik

Postprzez patneo1971 » 11 sty 2017, o 08:45

Jestem na etapie urządzania kuchni i tak się zastanawiam nad wyposażeniem kuchni. Zdecydowała się już na płytę indukcyjną - tylko teraz nie wiem jaką wybrać - jakiej firmy. Ten sam problem mam z wyborem piekarnika elektrycznego. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, model. Oczywiście liczę także na Wasze opinie odnośnie użytkowania takiego sprzętu - szczególnie indukcji. Aha i jeszcze jedno czy jak się montuję płytę indukcyjną czy musi być jakiś specjalny blat?
no avatar
User

lokka

Posty

495

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Jaka płyta indukcyjna i jaki piekarnik

Postprzez lokka » 13 maja 2019, o 18:52

A jeśli chodzi o podłączenie kuchenki indukcyjnej, to poradziliście sobie z tym sami, czy wzywaliście fachowca? Widziałam na stronie elektryka z Wrocławia https://wroclaw-elektryk.pl/podlaczenie-kuchenek-indukcyjnych/, że wykonuje on między innymi takie usługi :) Podobno takie podłączenie kuchenki indukcyjnej wcale nie jest bowiem takie proste...
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Jaka płyta indukcyjna i jaki piekarnik

Postprzez tulipan » 30 mar 2020, o 13:10

No tak, z pewnością ktoś musi podłączyć tego typu sprzęty. Moim zdaniem najlepiej zlecić to zadanie elektrykowi. Fachowiec doskonale będzie wiedział, co gdzie i jak podłączyć. Dobrym wyborem będzie pan Bartek Popławski.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Jaka płyta indukcyjna i jaki piekarnik

Postprzez rezona » 6 kwi 2020, o 11:02

Najlepiej poszukać w sieci informacji i porad, które wyjaśnią co i jak.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron