Szukam ładnych mebli

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

singfi1989

Posty

5

Dołączył(a)

12 sty 2017, o 08:24

Lokalizacja

Murfreesboro

Szukam ładnych mebli

Postprzez singfi1989 » 12 sty 2017, o 08:25

Właśnie urządzam pokój.Będzie mial 2 sciany zielone i dwie żółte. Robie do niego sosnowe meble na zamówienie:szafa,biurko,komoda(na ktorej bedzie kiedys akwarium). Musze wykonac projekty dla stolarza,jednak nie moge znalezc czegos fajnego.
no avatar
User

independent

Posty

59

Dołączył(a)

23 mar 2018, o 11:13

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez independent » 23 mar 2018, o 11:21

a gdzie najczęście meble kupujecie?
no avatar
User

bogna

Posty

332

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez bogna » 8 kwi 2018, o 11:34

Ja chyba najczesciej jednak wybieram salon agata stacjonarnie. Dla mnie jakos jest to najwygodniejsza opcja, a naprawde zadowolona jestem z mebli od nich. Zawsze wszystko bylo ok
no avatar
User

sylwa

Posty

94

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 16:52

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez sylwa » 6 maja 2018, o 19:11

Odpal neta i w jednej chwili znajdziesz meble które cię interesują. Ja tak kupiłem kompletną sypialnie. Całość trochę kosztowała więc na wszelki wypadek ubezpieczyłem transakcje internetowe w banku Raiffeisen. 2 zł/m-c ale jakby co to jestem zabezpieczony.
no avatar
User

Amadeusz232

Posty

1

Dołączył(a)

11 maja 2018, o 11:50

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez Amadeusz232 » 11 maja 2018, o 11:51

To jest takie nabijanie postów, każdy dobrze wie, że dzisiaj wszystko najłatwiej znaleźć w internecie.
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez hyperia » 19 maja 2018, o 12:39

Ładne meble ... Wiadomo, że każdy ma inny gust, to co komuś się podoba, innemu nie musi. Ja ostatnio kupiłam szklaną ławę (bo od dawna o takiej marzyłam) na stronie https://www.wikimeble.pl/LAWY_SZKLANE. Zadowolona byłam z niej jak nie wiem co, bo świetnie wygląda w salonie i ogólnie dokładnie taka jest jak chciałam. Przyjechała moja mama i co? Pełna krytyka. Ona za darmo by takiej ławy nie chciała:( Normalnie rozpacz. W końcu łaskawie powiedziała: "no ale jeśli tobie się podoba...". Cała mama. A wracając do tematu - pytanie innych o to, gdzie kupisz ładne meble, jest trochę ryzykowane;)
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez Domkim2.pl » 22 maja 2018, o 07:18

Akurat jeżeli chodzi o ładne i stylowe meble to jak najbardziej warto szukać ich w dobrych sklepach internetowych gdzie jest szeroki wybór oraz zdecydowanie niższe ceny, teraz latem można dodatkowo znaleźć szereg promocji :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez majesta » 24 maja 2018, o 06:15

singfi1989 napisał(a):Właśnie urządzam pokój.Będzie mial 2 sciany zielone i dwie żółte. Robie do niego sosnowe meble na zamówienie:szafa,biurko,komoda(na ktorej bedzie kiedys akwarium). Musze wykonac projekty dla stolarza,jednak nie moge znalezc czegos fajnego.


Nie jestem pewna co do zestawienia kolorystycznego. O ile kolory zielony i żólty lubię to nie potrafię sobie ich wyobrazić razem. Myśle,że fajnie będzie to wyglądało jeśli byłyby to pastele ale na pewno odradziłabym malowanie pomieszczenia na mocne kolory bo będzie to zbyt wyraziste...
Jeśli szukasz jakiegoś wygodnego wypoczynku to zerknij sobie tutaj
https://meblearkadius.pl/produkty/narozniki/

W sklepie w dobrej cenie możńa kupić sobie takie właśnie mebelki. Ostatnio zamawiałam tam cały komplet do salonu i jeśli chodzi o jakość to jestem naprawdę zadowolona.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

wakacyjna

Posty

63

Dołączył(a)

30 sty 2013, o 10:38

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez wakacyjna » 16 cze 2018, o 08:29

Tak jak pisał ktoś wyżej, najłatwiej zamówić wszystko w sieci. Jeśli szukasz tylko inspiracji, w necie też ją znajdziesz.
Z doboru kolorów wnioskuję, że jesteś dość młodą osobą (popraw mnie, jeśli się mylę). Fajne meble młodzieżowe znajdziesz np. tu: http://meblezagrosze.pl/pokoj-mlodziezowy,336.html .
Pooglądaj, zdecyduj, co najbardziej Ci się podoba, no i działaj :)
no avatar
User

magda906

Posty

267

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez magda906 » 30 cze 2018, o 13:56

Ja lubię wnętrza minimalistyczne, także mnie odpowiadają meble z Ikea, często szukam też ich w sieci, wybór zdecydowanie większy.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.118s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron