Romantyczny weekend we dwoje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 13 paź 2016, o 09:00

W Krakowie będą przede wszystkim tłumy turystów, wiec polecam iny region Polski i wybrać Ciechocinek, gdzie nie tylko miło spędzicie czas we dwoje, ale i również wypoczniecie, naprawdę warto :)
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez lila2 » 28 paź 2016, o 14:01

Jak już gdzieś wyjechać to tylko nad polskie morze Można napić się piwka, zjeść rybkę, odpocząć na plaży. W tym roku planuję jechać do Łeby - slyszałam, że tam jest bardzo ciekawie. Oprócz tego znalazłam niedrogie i bardzo fajne łeba noclegi. Mam nadzieję, że będzie fajnie
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez eDom » 16 lis 2016, o 08:13

Trudno doradzać miejsce na romantyczny weekend dla dwojga bo to głównie zależy od upodobań i preferowanego rodzaju wypoczynku ale na pewno wiele możliwości znajdziecie na stronie http://www.edom.pl/wyjatkowe-miejsca/
no avatar
User

PalacBrzezina.pl

Posty

2

Dołączył(a)

8 gru 2016, o 07:01

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez PalacBrzezina.pl » 8 gru 2016, o 07:27

Warto zadbać i podkreślić romantyczną atmosferę wyjazdu, zadbać o miejsce w które chcemy się udać, tak aby cała otoczka też była okryta nutą tajemnicy, w naszym Palacu Brzeziny są bardzo fajne pakiety na spędzenie romantycznego weekendu, warto sprawdzić :)
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez biedroska » 8 gru 2016, o 12:56

Kraków jest bardzo romantyczny i o tej porze roku wcale nie ma jakichś szalonych tłumów turystów ;) Ja byłam ostatnio na weekend z narzeczonym i było fantastycznie. Nocowalismy w Best Western Premier, które jest w centrum, ale z dala od rynku, więc było bardzo spokojnie. Idealne warunki do wypoczynku ;)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 12 sty 2017, o 11:31

A dlaczego każdy uparł się akurat na Kraków? Moim zdanie jest także kilka innych miejsc, które śmiało można nazwać romantycznymi ja chociażby spokój i cisza w Borach Tucholskich gdzie również spędzicie wspaniały weekend z dala od miejskiego zgiełku.
no avatar
User

michal_bb

Posty

13

Dołączył(a)

29 sie 2016, o 14:33

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez michal_bb » 13 sty 2017, o 13:12

Kraków stracił na swej romantyczności przez zalew turystów i wszechobecny smog. Ja zdecydowanie wolę jechać do Trójmiasta na romantyczny weekend ze swoją drugą połówką :) lub gdzieś w góry :)
Gdy podróżnik zos­ta­wia w ty­le za sobą góry, po raz pier­wszy widzi je w ich rzeczy­wis­tym kształcie - tak też jest z przyjaciółmi. więcej
Hans Christian Andersen
https://humana-baby.pl/
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez RozaWiatrow.pl » 10 lut 2017, o 10:41

To samo można powiedzieć o innych miastach Polski jak Gdańsk czy Warszawa, Wrocław- w okresie letnim zawsze będzie wielu turystów i nic i z romantycznego wyjazdu,. Zdecydowanie lepszą opcją jest moim zdaniem Bałtyk, gdzie możemy zaznać ciszę i spokój tylko we dwoje, miło spędzić czas.
no avatar
User

motrex123

Posty

4

Dołączył(a)

10 lut 2017, o 12:49

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez motrex123 » 10 lut 2017, o 13:07

Wyjazd do SPA może być bardzo dobrym pomysłem, ale ja jednak bym polecała nasze polskie morze. Może Jastrzębia Góra? Jest tam hotel Primavera SPa gdzie jest po prostu gigantyczny wybór różnych zabiegów. Na pewno będziecie mogli tam odpocząć i pobyć tylko we dwoje.
no avatar
User

iryska

Posty

11

Dołączył(a)

21 lut 2017, o 09:41

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez iryska » 21 lut 2017, o 09:50

Gródek nad Dunajcem, Kazimierz Dolny, Szklarska Poręba, Wrocław :) We wszystkich miejscach byłam i polecam, dojazd własny albo autobusem, a kwatery zazwyczaj rezerwowane na bookaparcie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.160s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron