Kupno samochodu z zagranicy

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

amen1977

Posty

5

Dołączył(a)

18 sty 2017, o 09:32

Lokalizacja

Washington

Kupno samochodu z zagranicy

Postprzez amen1977 » 18 sty 2017, o 09:35

Widziałam, że jest wątek motoryzacja i postanowiłam założyć trochę inny. Nie znalazłam na tym forum takiego i do końca nie jestem pewna, czy się on tutaj nadaje. Ale z drugiej strony, może okaże się, że ktoś mi coś poradzi i kobiety wcale nie są takie zielone w kwestiach motoryzacyjnych, jak się powszechnie uznaje. Planuję kupić samochód, ale za bardzo się na tym nie znam. Wiadomo, że najlepiej poprosić znajomego faceta, żeby ogarnął temat i załatwił za mnie. Ale z drugiej strony pomyślałam, że przecież każdy temat jest do opanowania i może sama dam radę to załatwić? Czy któraś z was może mi coś poradzić? Brać się w ogóle za to samodzielnie, czy od razu skapitulować? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc...
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: Kupno samochodu z zagranicy

Postprzez Innovation » 18 sty 2017, o 14:18

Witam.
Temat auta jest trudny, nawet dla niejednego faceta. Potrzeba nie lada wiedzy by nie wpakować się problemy a już kupno za granicą to totalna jazda bez trzymanki. Trzeba sprawdzać czy szyby maja ten sam numer ( to najprostszy sposób sprawdzenia czy nie była któraś zbita). Aby sprawdzić auto technicznie to już wyższa szkołą jazdy do mechanika (zaufanego) ewentualnie jakiejś niezależnej stacji diagnostycznej.
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Kupno samochodu z zagranicy

Postprzez wiktoryna » 22 maja 2017, o 06:02

Na pewno takie auto trzeba dobrze sprawdzić, dlatego ja wolę kupować krajowe, kupowane w polskim salonie, wiem że w każdej chwili mogę podjechać do zaprzyjaźnionego warsztatu i tam się wszystkiego na temat danego auta dowiem. Warto też od razu założyć w aucie instalację Optima bo łatwo wtedy oszczędzać na kosztach paliwa, na tej stronie http://optimagas.com/dobierz-system-do-auta dobierzesz system do auta i możesz się umówić na jego montaż w jednym z warsztatów.
no avatar
User

grygomariusz

Posty

1

Dołączył(a)

25 maja 2017, o 08:17

Re: Kupno samochodu z zagranicy

Postprzez grygomariusz » 25 maja 2017, o 08:27

Nie raz ceny takich aut są bardzo kuszące, często jednak nie jest znana nam prawdziwa historia danego auta, jest to jednak ryzyko. Lepiej chyba wziąć auto z pewnych rąk bądź nowe z salonu.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.062s | 12 Queries | GZIP : Off ]