Nietradycyjne zastosowanie kawy naturalnej

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

miti1988

Posty

5

Dołączył(a)

19 sty 2017, o 14:32

Lokalizacja

Manchester

Nietradycyjne zastosowanie kawy naturalnej

Postprzez miti1988 » 19 sty 2017, o 14:33

- Podaj mi kawę, surfinie mi marnieją! - takie zdanie wcale nie będzie niczym dziwnym. Nie jest taką tajemnicą, jak szybko rosną kwiaty po nawiezieniu ich ziemią z dodatkiem kawy. Nie wszystkie produkty stosuje się zgodnie z przeznaczeniem. Wiele produktów spożywczych wykorzystujemy w domowym gospodarstwie do rozmaitych celów. Ocet usuwa wszelkie zacieki w łazience. Mąka ziemniaczana pomaga likwidować tłuste plamy. Soda wybiela firanki. Wspominałam też w tym dziale o rozlicznych dziwnych zastosowaniach Coca ?Coli. Dlaczego kawa miałaby ich nie mieć. Przyznam się, że często wykorzystuję ją do likwidowania niepowołanych intensywnych zapachów w lodówce i w kuchni. A do czego jeszcze kawa może posłużyć? Zastosowań ma wcale nie mniej od Coca-Coli. Oprócz nawożenia kwiatów doniczkowych nadaje się do przyciemniania włosów. A już chyba najbardziej znane to kubek mocnej gorącej kawy nazajutrz po suto zakrapianej imprezie w celu uśmierzenia bólu głowy. Nie wątpię , że znacie tych zastosowań więcej. Może zechcecie się podzielić własnymi doświadczeniami na ten temat?

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.091s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron