Problem z prezentem

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

handlo1983

Posty

5

Dołączył(a)

23 sty 2017, o 10:20

Lokalizacja

Toledo

Problem z prezentem

Postprzez handlo1983 » 23 sty 2017, o 10:24

Mam wielki problem z prezentem na urodziny, otóż chciałam kupić swojemu ukochanemu na urodziny taki fajny zegarek. Macie jakieś sprawdzone miejsce może ? I fajnie by było jakby od razu było grawerowanie na miejscu
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Problem z prezentem

Postprzez rezona » 26 sty 2017, o 08:52

Poszukaj w internecie, tam z pewnością można znaleźć wiele propozycji.
no avatar
User

Nobesyt

Posty

54

Dołączył(a)

12 sty 2016, o 16:54

Re: Problem z prezentem

Postprzez Nobesyt » 27 sty 2017, o 09:15

A on chce ten zegarek? Zegarek to dla mężczyzny ważna rzecz i oni wolą sami kupować takie rzeczy. Nie lubię niezadowolenia z prezentów, więc ZAWSZE pytam o czyjeś pragnienia :) I mój luby chce dostać taki gps - więcej
Kochana, zapytaj swojego mężczyznę, a będziesz miała pewność, że nie zobaczysz rozczarowania na jego twarzy, gdy dasz mu prezent.
no avatar
User

erykmadaj

Posty

1

Dołączył(a)

30 sty 2017, o 09:22

Re: Problem z prezentem

Postprzez erykmadaj » 30 sty 2017, o 09:29

Pewnie poprzez jakąś wyszukiwarkę produktów znajdziesz wiele ciekawych ofert, ja tak zazwyczaj szukam i wybieram sklep gdzie jest najtaniej :D
no avatar
User

Dzeko

Posty

12

Dołączył(a)

31 sty 2017, o 14:21

Re: Problem z prezentem

Postprzez Dzeko » 6 lut 2017, o 20:02

A to nie można osoby zabrać po prostu do sklepu i pozwolić, żeby sobie sama wybrała? Jak dobrze poszukasz to znajdziesz jeszcze kody rabatowe których jest cała masa. Nie wiem czy znacie - https://darmowisko.pl/ jak nie to warto sobie zapisać są tam zbierane informacje o wszystkich promocjach, jak są jakieś kody to można sobie bezpośrednio pobrać.
no avatar
User

sokalskiprzemek

Posty

1

Dołączył(a)

7 lut 2017, o 12:20

Re: Problem z prezentem

Postprzez sokalskiprzemek » 7 lut 2017, o 12:29

Również często borykam się z takim problemem, są ludzie którym robienie prezentów sprawia frajdę, ja zdecydowanie wolę je dawać bo sam moment wyboru i kupna to męczarnia i kłopoty :P Ja zazwyczaj szukam inspiracji na allegro i innych wyszukiwarkach produktów.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Problem z prezentem

Postprzez majesta » 8 lut 2017, o 05:40

Zegarek to bardzo dobra opcja ! Powiem Ci,ze z grawerowaniem nie powinnas mieć absolutnie żadnego problemu poniewaz wiekszość zegarmistrzów oferuje coś takiego w cenie zakupu zegarka.

Ze swojej strony mogę Ci polecić to miejsce:
http://www.zegarki-krakow.pl/

Sklep znajduje się w Krakowie, ale wysyłaja zegarki na cała Polskę. Kilka razy tam kupowałam ( dwa zegarki dla siebie oraz jeden zegarek dla męża) oraz jakość obsługi naprawdę dobra. Zegarek przyszedł szybko, w sklepie oczywiście masz również pewność,ze kupujesz zegarek oryginalny z racji tego,ze sklep jest autoryzowany.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Problem z prezentem

Postprzez rezona » 9 lut 2017, o 11:19

Prezent powinien być dostosowany do osoby, więc trzeba przysiąść i pomyśleć z czego dana osoba mogłaby się ucieszyć. Ja ostatnio kupowałam wiertarko-wkrętarkę jako prezent dla majsterkowicza:

Obrazek

Zakupiłam ją w sklepie budowlanym stukpuk.pl, a jako prezent dla faceta jest dobre.
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Problem z prezentem

Postprzez wiktoryna » 12 lut 2017, o 09:11

Może wspólny wyjazd? Na pewno będzie idealnym prezentem z okazji zbliżających się Walentynek https://motoprezent.pl/jazdy-w-prezenci ... toprezent/, zwłaszcza jeśli to wyjazd z dodatkowymi atrakcjami takimi jak jazda sportowymi samochodami
no avatar
User

Garsril

Posty

3

Dołączył(a)

18 lut 2017, o 17:10

Re: Problem z prezentem

Postprzez Garsril » 18 lut 2017, o 17:24

A może jakiś sprzęt audio ? Wejdź na https://mp3audio.pl/jakie-kino-domowe-kupic/ znajdują się tam informacje na temat kina domowego. Może taki prezent spraw swojemu ukochanemu. Gotowy ranking kin domowych powinien być pomocny w wybraniu odpowiedniego sprzętu.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.144s | 15 Queries | GZIP : Off ]