Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 10 lut 2017, o 11:07

Na dłuższy weekend z dala od miejskiego zgiełku proponuje piękne Darłowo oraz Różę Wiatrów, gdzie znajdziecie komfortowe noclegi w przytulnych pokojach, mamy atrakcyjne pakiety pobytowe, warto zerknąć :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez eDom » 12 lut 2017, o 07:34

Lista takich miejsc jest bardzo długa, wystarczy spojrzeć na naszą stronę a Darłowo też piękne, latem i zimą, można zwiedzać średniowieczny zamek, iść na rynek zamieniony na deptak czy zobaczyć sarkofag w kościele Mariackim. Ogromną atrakcją jest też rozsuwany most.
no avatar
User

Amlan

Posty

3

Dołączył(a)

14 lut 2017, o 11:47

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez Amlan » 14 lut 2017, o 12:05

My na długi weekend jeździmy zawsze gdzieś w góry:)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 15 lut 2017, o 11:07

Kwestia preferencji, ja np: bardzo lubię mieć ciszę i spokój dookoła, a zarówno Tatry jak i Bałtyk absolutnie tego nie gwarantują, dlatego też polecam spokojne miejsce nad jeziorem w otoczeniu lasów- Bory Tucholskie.
no avatar
User

marcinhall

Posty

27

Dołączył(a)

28 lis 2011, o 17:01

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez marcinhall » 30 mar 2017, o 15:10

Ja jestem za polskim morzem. Obecnie jest tyle interesujących miejscowości na wybrzeżu z rozbudowaną infrastrukturą że można zwiedzić nawet kilka z nich przez długi weekend. Polecam jak już będziecie gdzieś w okolicy Darłowa zajrzeć do małej miejscowości Wicie. Jest tu duże jezioro Kopań, przepiękna i szeroka mierzeja, idealna na długie spacery. Niedaleko są polodowcowe wzgórza i kilometry łąk i pól. Miejsce pełne przyrody.
Turystyczny blog o miejscowości Wicie - Zapraszam
wicieprzygoda.pomorze.pl
no avatar
User

maniek

Posty

15

Dołączył(a)

6 kwi 2017, o 17:54

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez maniek » 6 kwi 2017, o 18:13

Ja myślę o Kijowie, bo teraz pojawiły się dość tanie przejazdy Przemyśl-Kijów. Tanie no i nie trwa to zbyt długo, bo tylko 8 godzin.
no avatar
User

rafsobotka

Posty

1

Dołączył(a)

10 kwi 2017, o 12:30

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez rafsobotka » 10 kwi 2017, o 12:37

Ja bym chętnie skoczył gdzieś gdzie można zwiedzić miasto, zobaczyć ciekawe zabytki, spędzić jakoś fajnie czas. Polecacie coś ;) ?
no avatar
User

MojLondyn.pl

Posty

12

Dołączył(a)

11 kwi 2017, o 06:41

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez MojLondyn.pl » 11 kwi 2017, o 07:04

Jestem zdania, że dłuższy weekend spokojnie można spędzić w Polsce, w zależności już do tego czy wolimy górskie czy też raczej nadmorskie klimaty, ewentualnie wybrać się do Anglii i zwiedzić piękny Londyn, co o tym sądzicie? Możemy pomóc w całej organizacji :)
no avatar
User

nataliatarasek

Posty

7

Dołączył(a)

12 lip 2017, o 08:28

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez nataliatarasek » 12 lip 2017, o 08:35

Myślę, że fajnym pomysłem na zbliżający się długi weekend będzie wypad na Śląsk :) Niestety nie jest to zbyt doceniany pod względem turystycznym region naszego kraju. A ma naprawdę wiele do zaoferowania, o czym miałam okazję przekonać się w zeszłym roku, kiedy z przyjaciółką wybrałyśmy się tam na weekend. Zatrzymałyśmy się w Katowiach w hostelu Mariacka13 i do dzisiaj bardzo miło to wspominam :)
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: Gdzie jechać na dłuższy weekend?

Postprzez travel » 12 lip 2017, o 14:00

nataliatarasek napisał(a):na Śląsk :) Niestety nie jest to zbyt doceniany pod względem turystycznym region naszego kraju. A ma naprawdę wiele do zaoferowania,

Zwłaszcza jego południowa część.
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.154s | 15 Queries | GZIP : Off ]