ucieczka z miasta

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: ucieczka z miasta

Postprzez wiktoryna » 14 sty 2017, o 11:37

Chętnie się wyrywam z miasta za każdym razem :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: ucieczka z miasta

Postprzez eDom » 15 sty 2017, o 15:06

Coraz więcej osób wybiera spokojne miejsca, korzysta z noclegów w agroturystyce żeby tylko odpocząć od gwaru wielkich miast, także takie spokojne i zaciszne miejsca można znaleźć na stronie http://www.edom.pl/wyszukiwanie/
no avatar
User

parabolistyk

Posty

27

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:55

Re: ucieczka z miasta

Postprzez parabolistyk » 18 sty 2017, o 09:02

Z Krakowa kierowałbym się w okolice Pienin i Podhala. Moim zdaniem Tatry to najpiękniejsze miejsce w Polsce i gdyby nie to, że mam tam strasznie daleko to bywałbym przynajmniej raz w miesiącu. Świetne miejsce i jak wykluczysz Zakopane, Bukowinę Tatrzańska i inne oblegane przez turystów miejsca to bez problemów znajdziesz swoje zacisze. Choćby takie Murzasichle. Piękna góralska wioska z cudownymi widokami :)
Polecam stronę kredyt konsolidacyjny
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: ucieczka z miasta

Postprzez gizmo » 24 sty 2017, o 17:50

A Zakopane? Przecież to rzut beretem a chyba nie ma w okolicy lepszego miejsca na pełen odpoczynek od szybkiego życia w naszym mieście wiecznie zakrytym przez smog :P Dla przykładu my całą rodziną własnie wróciliśmy z domku alpejskiego w miejscowości Nowe Bystre http://www.domekalpejski.pl/o-nas Do centrum Zakopanego można dojechać w mniej niż 10 minut, a na Gubałówkę szliśmy spacerem w około 30 minut. Domek jest świetnie wyposażony- internet, dobrze wyposażona kuchnia, parking i miejsce do grillowania, super sprawa.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: ucieczka z miasta

Postprzez RozaWiatrow.pl » 10 lut 2017, o 10:34

Chyba każdy z nas tak, ma i czasem po prostu trzeba koniecznie wyrwać się z miasta aby odpocząć od tego całego zgiełku, tłoku i spalin czy teraz smogu. Polecam Darłowo, gdzie bez problemu znajdziecie dobry i komfortowy nocleg, do tego blisko plaży gdzie każdy w pełni będzie mógł się zrelaksować :)
no avatar
User

motrex123

Posty

4

Dołączył(a)

10 lut 2017, o 12:49

Re: ucieczka z miasta

Postprzez motrex123 » 10 lut 2017, o 13:06

A ja bym zaryzykowała bo sama myślę o przeprowadzce z dużego miasta na wieś w moje rodzinne strony.Dlaczego?
Po pierwsze mam tam rodzinę
Po 2 tańsze mieszkania,domy
Po 3 do małego miasta mam autem 10 min.,do większego 40 min.
Po 4 lubię życie w pięknych malowniczych miejscach
Po 5 życie w dużym mieście to wyścig szczurów a czas przepływa nam między palcami
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: ucieczka z miasta

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 15 lut 2017, o 11:26

To prawda, podajesz argumenty z którymi trudno jest się nie zgodzić, i ja także doceniam uroki życia na wsi, a jeżeli ktoś szuka tylko odskoczni na urlop czy weekend to moim zdaniem bardzo fajną opcją są Bory Tucholskie.
no avatar
User

edmund09

Posty

1

Dołączył(a)

15 lut 2017, o 15:07

Re: ucieczka z miasta

Postprzez edmund09 » 15 lut 2017, o 15:09

A czy ktoś z Was myślał o domkach letniskowych nad morzem? Zastanawialiście się nad takim wypadem?
no avatar
User

Gumiscom

Posty

2

Dołączył(a)

16 lut 2017, o 17:50

Re: ucieczka z miasta

Postprzez Gumiscom » 16 lut 2017, o 18:42

- Trend odpływu mieszkańców z miast jest już raczej nie do zatrzymania - Miasta odstraszają mieszkańców, bo życie w nich jest uciążliwe, drogie, a w dodatku władze miejskie rzadko oferują mieszkańcom coś ekstra w zamian .
no avatar
User

DworSierakow.pl

Posty

64

Dołączył(a)

27 lut 2017, o 07:21

Re: ucieczka z miasta

Postprzez DworSierakow.pl » 27 lut 2017, o 07:43

Jeżeli szukacie takiej odskoczni od miasta z dala od zgiełku, szumu oraz hałasu, to polecam udać się do Sierakowa, położonego w malowniczym zakątku Małopolski, gdzie można spędzić czas aktywnie oraz skorzystać z wielu atrakcyjnych zabiegów Spa :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.143s | 13 Queries | GZIP : Off ]