Weekend w górach - gdzie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

magda906

Posty

267

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez magda906 » 20 lut 2017, o 07:59

Ja trafiłam ostatnio na stronę hotelu Harnaś w Bukowinie Tatrzańskiej. Poszukaj sobie ich w sieci. Na FB też mają swój profil. Nie miałam okazji jeszcze tam być, ale w góry polskie często jeżdżę więc pewnie niedługo będzie okazja. Sam hotel prezentuje się świetnie. Z tego co widziałam na zdjęciach to z każdego pokoju jest świetny widok. Do tego na miejscu skorzystać można z restauracji i baru. Harnaś ma też fajną lokalizację - blisko termy, spa itp. Co jeszcze na duży plus dla mnie - to hotel tylko dla dorosłych. Sama lubię odpoczywać w ciszy i spokoju, tak samo konsumować posiłki. Brak dzieci wszędzie biegających to dla mnie ogromny komfort. Hotel prezentuje się bardzo ekskluzywnie. Ja chętnie w takich warunkach bym wypoczęła.
no avatar
User

iryska

Posty

11

Dołączył(a)

21 lut 2017, o 09:41

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez iryska » 21 lut 2017, o 09:47

Może Murzasichle? Ja rezerwowałam z bookapartu apartament Różowy, ale inne też są bardzo klimatyczne :)
no avatar
User

DworSierakow.pl

Posty

64

Dołączył(a)

27 lut 2017, o 07:21

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez DworSierakow.pl » 27 lut 2017, o 07:40

Na weekend zdecydowanie polecam Tatry lub Beskidy gdzie możecie liczyć na przepiękne widoki oraz spędzić czas aktywnie na wspinaczkach lub spacerach :) Z samym noclegiem również nigdy nie będzie żadnego problemu.
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 28 lut 2017, o 12:17

Jeśli szukają Państwo miejsca na weekendowy wyjazd w góry to polecamy Muszynę. Hotel Klimek przygotował dla swoich gości szereg atrakcji: spa, Aqupark, siłownię, a przede wszystkim konkurencyjne ceny oraz pakiety noclegowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez biedroska » 6 mar 2017, o 14:34

Ja ostatnio spędziłam niesamowity weekend z mężem w hotelu Kopieniec. Jest to bardzo ładny i elegancki czterogwiazdkowy hotel. Rozpościera się stamtąd przepiękny widok na tatry. Śniadania jedliśmy na tarasie, co dodatkowo stwarzało świetną górską atmosferę.
no avatar
User

dadkowiak

Posty

7

Dołączył(a)

23 lut 2017, o 14:32

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez dadkowiak » 16 mar 2017, o 09:16

Może Kościelisko koło Zakopanego? Widoki są przepiękne :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez eDom » 18 mar 2017, o 09:50

A może tym razem Karpacz? Karpacz to karkonoskie miasto położone u podnóża Śnieżki. Oprócz odpoczynku w górach i narciarstwa, Karpacz gwarantuje dużo innych ciekawostek - najbardziej znana to Świątynia Wang.
no avatar
User

lalahilt

Posty

3

Dołączył(a)

19 mar 2017, o 11:07

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez lalahilt » 19 mar 2017, o 12:49

ja w ten weekend jade z TZem nad jezioro Czorsztynskie, a dokladniej do miejscowosci Kacwin zaraz obok Niedzicy. TZ jeszcze nie byl w tamtych okolicach, wiec pozwiedzamy sobie zameczki, pospacerujemy, moze jak nie bedzie padalo wybierzemy sie na Slowacje na gorace zrodla, bo stamtad jest bardzo niedaleko. mam tylko nadzieje,ze nie spadnie snieg, bo my jeszcze na letnich oponkach jezdzimy
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez logo » 22 mar 2017, o 19:46

W zasadzie szukajcie miejsca gdzie mało gości, turystów :)
no avatar
User

jedlinka

Posty

25

Dołączył(a)

31 mar 2017, o 06:28

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez jedlinka » 31 mar 2017, o 09:20

iryska napisał(a):Może Murzasichle? Ja rezerwowałam z bookapartu apartament Różowy, ale inne też są bardzo klimatyczne :)

ja też kiedyś rezerwowałam ten apartament na bookaparcie;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.095s | 13 Queries | GZIP : Off ]