Romantyczny weekend we dwoje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

inka

Posty

1

Dołączył(a)

21 lut 2017, o 14:27

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez inka » 21 lut 2017, o 14:32

zdecydowanie bieszczady np. szczawnica - piękne widoki trasy spacerowe i górskie :)
no avatar
User

dadkowiak

Posty

7

Dołączył(a)

23 lut 2017, o 14:32

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez dadkowiak » 23 lut 2017, o 14:36

Hmm ja polecam nasze polskie Tatry :)
no avatar
User

taszka

Posty

3

Dołączył(a)

26 lut 2017, o 00:39

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez taszka » 26 lut 2017, o 00:40

jak romantyczny weekend to Murzasichle, jakiś romantyczny apartament (my znaleźliśmy taki jeden piękny z kominkiem na bookaparcie) i już ;)
no avatar
User

DworSierakow.pl

Posty

64

Dołączył(a)

27 lut 2017, o 07:21

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez DworSierakow.pl » 27 lut 2017, o 07:36

Wcale nie trzeba szukać daleko aby spędzić romantyczny weekend tylko we dwoje, w ciszy oraz spokoju. Zerknijcie do naszego Dworu Sierakow, gdzie czekają na Was komfortowe i przytulne pokoje, smaczna kuchnia, zabiegi Spa i przede wszystkim relaks, cisza oraz spokój, naprawdę warto :)
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez jagna » 6 mar 2017, o 06:07

Kochani polecam sprawdzić sobie opinie o hotelu w którym chcecie się zatrzymać..... Niestety ale jakiś czas temu zbagatelizowaliśmy kiepskie opnie w sieci na temat pewnego pensjonatu w Nałęczowie I na miejscu zawiedliśmy się. Cena nie była wysoka , niemniej teraz lepiej będzie trochę dopłacić i wybrać się w jakieś konkretne miejsce.

Poczytajcie sobie tutaj o tym:
http://www.turystykawsieci.pl/wybierasz ... ego-temat/

W sieci informacji jest bardzo dużo.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez biedroska » 6 mar 2017, o 14:38

Ja też myślę, że jeśli chodzi o romantyczny wypad we dwoje, to zdecydowanie góry! Ostatnio mąż zabrał mnie w tatry, do hotelu Kopieniec. Strasznie nam się tam spodobało. W hotelu jest bardzo elegancko, serwują świetne jedzenie w restauracji Krajobrazy. Można tam siedzieć i wpatrywać się w te piękny góry.
no avatar
User

abby

Posty

3

Dołączył(a)

2 mar 2017, o 20:27

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez abby » 6 mar 2017, o 15:42

A ja na romantyczny weekend chciałabym być zaproszona do Sopot. Spacer o zachodzie słońca po molo...
Najlepszy suplement na stawy i kości Witamina K2 D3
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez mobilna » 17 mar 2017, o 13:44

My też zastanawiamy się żeby wybrać się gdzieś w maju do Grudziądza, mąż znalazł tak jakiś nowy hotel Ibis Styles dopiero ma być otwarty w marcu, a że własnie on jest z okolic to chce mi co nieco pokazać.
no avatar
User

marcinhall

Posty

27

Dołączył(a)

28 lis 2011, o 17:01

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez marcinhall » 17 mar 2017, o 15:01

Nic tak nie zapewni romantycznych chwil jak klasyczne już, magiczne zachody słońca i spacery po plaży nad naszym polskim Bałtykiem. Są naprawdę świetne miejsca do spędzenia czasu we dwoje tylko nie wolno się bać poeksperymentować.
Turystyczny blog o miejscowości Wicie - Zapraszam
wicieprzygoda.pomorze.pl
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez eDom » 18 mar 2017, o 09:46

Miejsc na romantyczny weekend nie brakuje nawet w Polsce, można się wybrać standardowo do Paryża albo korzystając z naszej strony wybrać niestandardowe ale nie mniej romantyczne miejsce dla dwojga.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.138s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron