Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 13 paź 2016, o 09:18

Pamiętajmy też że jeżeli wyjeżdżamy czy planujemy wakacje z dziećmi to zawsze warto wybrać sprawdzony nocleg, gdzie mamy gwarantowany wysoki standard i komfort, co jest niezbędną kwestia podczas wyjazdu z dziećmi. Zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego Eden w Ciechocinku :)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez mobilna » 24 paź 2016, o 07:35

My jeździmy na wakacje z dziećmi, szczerze nie wyobrażam sobie inaczej. Urlop i wakacje to czas dla rodziny, którego brakuje na co dzień. Ale wybierając miejsca na wakacje zawsze staramy się wybrać takie, w którym będzie i coś dobrego dla nas, ale i dla dzieciaków.W ubiegłym roku udało nam się super miejsce. To Kudowa Zdrój i hotel Verde Montana. Kudowa sama w sobie jest już przyjemnym miejscem, uzdrowiskowe, ma swój klimat. I jest połozona w takim mijescu, że wybraliśmy się też do Pragi na jeden dzień, bo to 150 km od Kudowy, a i chodziliśmy w Góry Stołowe. A hotel wybraliśmy ze względu na to, że jest przyjazny rodzinie i ma dużo atrakcji. Jest i park wodny gdzie i dzieci miały dużo frajdy, ale i my, bo jacuzzi, sauna. Ale najwięcej relaksu i tak przyniosły chwile w SPA. I uwaga, nawet w spa jest też specjalna oferta dla dzieci. Super miejsce na rodzinny wypoczynek :)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:24

Ja podobnie, także nie wyobrażam sobie aby zostawić dzieci i pojechać na wakacje tylko we dwoje, cały urok i piękno tkwi w tym aby spędzić wczasy razem, a idealnym do tego miejscem są Bory Tucholskie, gdzie zaznacie ciszy i spokoju.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez eDom » 16 lis 2016, o 08:23

Jeśli wyjazd z dziećmi jest dobrze zaplanowany to zawsze się świetnie udaje, dobrze jest jednak wybrać odpowiednie noclegi na taki pobyt z atrakcjami dla dzieci. W razie gdyby pogoda nie dopisała muszą mieć zajęcie.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez mobilna » 17 lis 2016, o 15:20

Myślę też, że warto zainteresować czymś dziecko. My byliśmy na wycieczce w Krakowie i postanowiliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o tym mieście i wzięliśmy przewodnika z zobacz.krakow.pl. Pani przewodnik spisała się niesamowicie. Dzieciaki były grzeczne jak nigdy.
no avatar
User

mysticmac

Posty

6

Dołączył(a)

18 lis 2016, o 11:30

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez mysticmac » 18 lis 2016, o 11:32

Zależy w jakim są wieku.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 12 sty 2017, o 11:17

Wiadomo, że nie chodzi o noworodka,a le generalnie o spędzanie czasu z dziećmi na wakacjach i moim zdaniem wiek nie ma aż tak dużego znaczenia, bardziej chodzi o to aby wybrać i dopasować takie miejsce na wakacje z dziećmi aby się nie nudziły.
no avatar
User

hanianow

Posty

28

Dołączył(a)

6 lip 2015, o 11:52

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez hanianow » 20 mar 2017, o 16:49

Z dziećmi to jest zawsze naprawdę aktywny wypoczynek, ale cóż zrobić ;) Już wcześniej pisałem o tym, ale może w tym temacie się komuś przyda - znalazłem fajnego bloga m.in o fotelikach samochodowych dla dzieci. Tutaj macie jeden z artykułów, w którym autor przygląda się różnym markom fotelików: http://naszezdrowie.crazylife.pl/2017/0 ... -czesc-ii/
Naprawdę pomógł mi przy wyborze fotelika dla mojego syna (oj, a to było nie lada wyzwanie, jak się okazało) więc mogę z czystym sumieniem polecić.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez logo » 22 mar 2017, o 19:17

no avatar
User

marcinhall

Posty

27

Dołączył(a)

28 lis 2011, o 17:01

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez marcinhall » 26 mar 2017, o 08:25

Wyjazd wakacyjny z dziećmi wcale nie musi być uciążliwy. Dużo też zależy od charakteru dzieci. Najgorsze prawie zawsze są wyjścia do centrum miejscowości w której wczasujemy. Dla rodziców to często utrapienie. Masa kolorowych straganów przyciąga dzieciaki jak magnes co często skutkuje pustym portfelem. Ale tak nie musi być. Są mniejsze miejscowości gdzie z powodzeniem zamienimy trudny spacer po rozwrzeszczanym deptaku na wędrówkę po lesie, nad jeziorem czy polną ścieżką. Zależy kto co lubi.
Turystyczny blog o miejscowości Wicie - Zapraszam
wicieprzygoda.pomorze.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]