Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

olex1975

Posty

5

Dołączył(a)

1 lut 2017, o 09:30

Lokalizacja

Fayetteville

Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Postprzez olex1975 » 1 lut 2017, o 09:34

Właśnie urządzam kuchnię i tak się zastanawiam, czy jest jakaś moda nakazująca aby sprzęty były jednej marki? Koleżanki uparcie twierdzą, że jeśli tak zrobię to będzie wyglądać bardzo elegancko i prestiżowo... Ale czy prestiż jest najważniejszy? Czy funkcjonalność, wygoda i bezawaryjność? Przy okazji może pochwalcie się swoim sprzętem, chodzi mi konkretnie o lodówkę (wolnostojącą), mikrofalę (do zabudowy), piekarnik (do zabudowy), płytę indukcyjną (do zabudowy) i zmywarkę (do zabudowy). Poradźcie jakich producentów unikać, jakie macie doświadczenia itp. Dotychczas w mojej kuchni królował Electrolux i Whirlpool, złego słowa powiedzieć nie mogę o ich agd, chociaż odkurzacz centralny Electroluxa to jakaś totalna porażka.. W Mediaexpercie pan sprzedawca kiedy oglądałam sprzęty próbował wmówić że najlepsza jest Amica i tylko Amicę mi poleca, nic innego mi nie sprzeda, żebym potem nie klęła na niego i takie tam. To co mówi sprzedawca należy dzielić na dwa, albo mówi prawdę bo jest fajnym sprzedawcą, albo wciska Amicę bo tak ma narzucone odgórnie. Czyli na dwoje babka wróżyła. Mój mąż też jest zdezorientowany, bo jak twierdzi "kiedyś agd robili inżynierowie, a dzisiaj robią księgowi"...
no avatar
User

Hepapi

Posty

3

Dołączył(a)

8 lut 2017, o 10:43

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postprzez Hepapi » 8 lut 2017, o 10:50

Głupoty ;) Kupuje się takie sprzęty aby ich funkcjonalność i cena była dla nas zadowalająca.
no avatar
User

Romo543

Posty

6

Dołączył(a)

16 sty 2017, o 07:54

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postprzez Romo543 » 6 mar 2017, o 14:15

Dokładnie zgadzam się z tobą w 100%
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postprzez logo » 22 mar 2017, o 20:20

Postaw na Boscha.
no avatar
User

adambajor

Posty

1

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 07:31

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postprzez adambajor » 23 mar 2017, o 07:46

Nie mam jakiejś konkretnej ulubionej marki, zazwyczaj szukając sprzętu patrzę na jego cenę, jakość i możliwości jakie oferuje ;)
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postprzez rezona » 8 maja 2017, o 09:58

Wcale nie musi być wszystko jednak marki, chyba że ma się do którejś szczególne upodobanie, to wtedy dlaczego nie, ale jak dla mnie nie ma to większego znaczenia. Choć wiadomo, jak na przykład szukam opiekaczy do kanapek http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-kuchni/gofrownice-i-sandwicze, to przede wszystkim wyszukuje znane sobie marki, bo przy tym czuje się jednak pewniej.
no avatar
User

gawroneski

Posty

47

Dołączył(a)

28 mar 2018, o 06:31

Lokalizacja

Usa

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postprzez gawroneski » 31 mar 2018, o 14:24

Głównie to polecam iść na jakość czyli trochę dołożyć i będzie latami służyć.A co do marki to polecam beko.
no avatar
User

lokka

Posty

497

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postprzez lokka » 29 gru 2019, o 09:46

Czasami może się niestety przytrafić jakaś awaria sprzętu AGD w kuchni. Dlatego też zostawiam Wam namiar na bardzo dobry serwis agd katowice. Z naprawą lodówek, mikrofalówek i innych radzą sobie oni błyskawicznie, a za swoje usługi wcale sobie dużo nie liczą, więc na pewno będziecie zadowoleni ;)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.076s | 13 Queries | GZIP : Off ]