Mieszkanie

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

hania676

Posty

3

Dołączył(a)

2 lip 2016, o 13:19

Mieszkanie

Postprzez hania676 » 10 sie 2016, o 22:33

Dobry wieczór,
Szukam mieszkania deweloperskiego we Wrocławiu lub okolicach. Czy możecie mi polecić dobrego dewelopera, który ma solidnie wykonane mieszkania, które sa ustawne, funkcjonalne, zlokalizowane w przyjaznej okolicy no i oczywiście w rozsądnej cenie. Jeśli tak proszę piszcie. Przeszukując Internet natknęłam się na dewelopera ARBET, arbet deweloper który buduje nowoczesne domy i mieszkania we Wrocławiu i okolicach m. in. Siechnice, Radwanice. Inwestycje tego dewelopera bardzo mi się podobają sa jakby połączeniem oryginalnego projektu architektonicznego z atrakcyjną lokalizacją. Pytam gdyż nie wszystkie budynki deweloperskie maja przemyślane projekty, które pozwalają na dowolną aranżację wnętrz.
Pozdrawiam
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Mieszkanie

Postprzez rezona » 22 mar 2017, o 08:06

We Wrocławiu rynek deweloperski bardzo teraz kwitnie i raczej ze znalezieniem mieszkania nie powinno być problemu, ja ze swojej strony mogę polecić mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-krzyki-ul-ulanska-46-7?t=dostepne, miejsce naprawdę bardzo przyjemne, okolica ładna, z pewnością warta uwagi.
no avatar
User

marman4

Posty

9

Dołączył(a)

27 mar 2017, o 14:12

Re: Mieszkanie

Postprzez marman4 » 28 mar 2017, o 15:53

Jak już szukasz mieszkania i je kupisz to polecam zastanowić się nad tym co zrobić ze ścianami. Według mnie farba jest nudna i nie praktyczna dlatego polecam Ci fototapety 3d, które nie dosć że świetnie odmieniają wnętrze to jeszcze mogą powiększyć optycznie przestrzeń!
no avatar
User

bzdzikos

Posty

27

Dołączył(a)

29 mar 2017, o 13:28

Re: Mieszkanie

Postprzez bzdzikos » 30 mar 2017, o 07:36

Mieszkanie we Wrocławiu brzmi wspaniale! Bardzo lubię to miasto, chociaż bywam tam tylko na wycieczkach. W zeszłym roku również na Nocy Muzeów - polecam!
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Mieszkanie

Postprzez wiktoryna » 2 maja 2017, o 09:33

Jeśli chodzi o Wrocław to ja bym się nie zastanawiała i wybrała Nowe Miasto Różanka, nie tylko dlatego że osiedle będzie ładne i mieszkania o wysokim standardzie i dobrej cenie ale też za szacunek do zabytkowych budynków, młyn będzie rewitalizowany i nie wyburzą go.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Mieszkanie

Postprzez tulipan » 13 gru 2017, o 08:46

A co z kwestią urządzenia mieszkania? Co myślicie o dużej ilości obrazów i plakatów na ścianach? Ja ostatnio trafiłam na stronę http://galeriaram.pl/ i bardzo spodobały mi się ich propozycje. Myślę, że takie ramy mogą być też świetną ozdobą wnętrza.
no avatar
User

Benio11

Posty

3

Dołączył(a)

9 sty 2018, o 10:23

Re: Mieszkanie

Postprzez Benio11 » 9 sty 2018, o 10:27

Moim zdaniem w trakcie urządzania mieszkania warto skorzystać z pomocy specjalistów.
Profesjonalne nagłośnienie. Sprawdź naszą szeroką ofertę.
technika 100v
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Mieszkanie

Postprzez lijt » 30 sty 2018, o 23:13

Można, ale nie trzeba. Samodzielnie też da radę urządzić mieszkanie, wystarczy trochę o tym poczytać. Z materiałami nie ma żadnego problemy, ja ostatnio w castoramie robiłam zakupy i wszystko dostałam. Nawet płyta wiórowa trafiła się w super cenie https://www.castorama.pl/produkty/budow ... urowe.html :) Mąż miał pole do popisu
no avatar
User

melhiorek89

Posty

1

Dołączył(a)

16 lut 2018, o 12:22

Re: Mieszkanie

Postprzez melhiorek89 » 16 lut 2018, o 12:26

Ci wszyscy ludzie, którzy obiecują pomoc przy aranżacji mieszkania, przy szukaniu mieszkania to moim zdaniem zarabiają na naszym lenistwie. Można się teraz tłumaczyć brakiem czasu, ale nie ma co się okłamywać to jest jednak lenistwo.
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

Re: Mieszkanie

Postprzez hyperia » 19 lut 2018, o 06:23

A piekarz tez zarabia na naszym lenistwie. PRzecież co to za problem upiec chleb.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.117s | 13 Queries | GZIP : Off ]