Interesujące wczasy nad morzem

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

marcinhall

Posty

27

Dołączył(a)

28 lis 2011, o 17:01

Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez marcinhall » 13 kwi 2017, o 15:42

Z okazji wolnego czasu postanowiłem naskrobać trochę o miejscu w którym w tamtym roku moi znajomi wypoczywali całą rodzinką. Myślę że zorganizowanie sobie kwatery w dzisiejszych czasach nie nastręcza żadnego problemu. W sieci znajdziemy duże serwisy internetowe z ogromną ilością ofert w każdym zakątku naszego kraju.Wśród tych tysięcy ofert wczasów są obiekty noclegowe proponujące wczasy nad morzem w mniej obleganych miejscowościach wypoczynkowych. Pobyt w takim miejscu różni się zasadniczo od pobytu w dużym kurorcie nadmorskim.
Przeważnie mniejsze miasteczka czy wioski oferują inne atrakcje niż te które standardowo już udostępniane są turystom w dużych miejscowościach. Mniej znane miejscowości zlokalizowane są zazwyczaj pośród lasów, łąk czy pół. Nierzadko sąsiadują też z malowniczymi jeziorami oferując to czego nie zapewnią nigdy duże miasta, kontakt z przyrodą, ekologie wypoczynku i prozdrowotne warunki pobytu. Do takich właśnie niewielkich miejscowości należy nadmorska osada Wicie w której to znajdują się dobrze przygotowane i atrakcyjnie ulokowane domki letniskowe Delfin.
Domki w Delfinie charakteryzują się bliską odległością od morza, która wynosi zaledwie 200 metrów oraz sąsiedztwem niedalekiego jeziora Kopań do którego w linii prostej jest tylko 350 metrów. Tak bliskie odległości powodowane są lokalizacją domków na piaszczystej, porośniętej lasem mierzei rozdzielającej wody jeziora i morza. Warto też wiedzieć że takiej lokalizacji możemy zawdzięczać dużą ilość zbawczego dla zdrowia jodu jaką oferuje tutejsze powietrze. Ośrodeczek jest kameralny, posiada zaledwie kilka domków. Właściciele dbają o czystość i wygodę wczasowiczów. W pobliżu jest kilka punktów które oferują smaczne posiłki, jest po prostu fajnie. Dla zainteresowanych, tu znajdziecie rodzaje domków jakie proponuje ośrodek http://www.wiciedelfin.pl/domki_wicie.html
no avatar
User

catia

Posty

1

Dołączył(a)

15 kwi 2017, o 08:31

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez catia » 15 kwi 2017, o 08:33

Fajnie, że przygotowałeś taki wpis bo akurat szukam domku na wakacje:)
Catia cena najniższa na rynku. Sprawdź!
http://ibs-poland.pl/
no avatar
User

marti.80

Posty

82

Dołączył(a)

24 mar 2014, o 17:49

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez marti.80 » 20 kwi 2017, o 08:18

Przyda się wielu osobom. Mnie się przydało :)
no avatar
User

franek554

Posty

3

Dołączył(a)

21 kwi 2017, o 11:32

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez franek554 » 21 kwi 2017, o 11:33

nad morzem bałtyckim jest fajnie
no avatar
User

lambert19

Posty

1

Dołączył(a)

9 maja 2017, o 11:11

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez lambert19 » 9 maja 2017, o 11:43

Cześć, bardzo ciekawe miejsce, sam również szukam jakiegoś miejsca nad morzem więc na pewno przyda mi się Twoja propozycja ;)
no avatar
User

HotelSkipper.pl

Posty

32

Dołączył(a)

14 maja 2017, o 05:44

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez HotelSkipper.pl » 14 maja 2017, o 06:35

Jeżeli szukacie dobrego, ciekawego i zarazem spokojnego miejsca nad morzem w którym faktycznie można wypocząć, to zapraszamy do pięknej i słonecznej Rewy, gdzie atrakcji dla nikogo nie zabraknie, zapewniamy komfortowe i przytulne pokoje :)
no avatar
User

Begtan

Posty

1

Dołączył(a)

29 cze 2017, o 09:53

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez Begtan » 29 cze 2017, o 09:55

W Polsce jest super nie ma co za granice wyjeżdżać bo jest mega w naszym kraju i warto zwiedzać nie tylko morze i góry ale tez inne ciekawe regiony kraju bądź też jakieś atrakcje.
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez sisi » 18 lip 2017, o 14:59

Jeśli chodzi o wakacje nad naszym morzem, to ja też mam sprawdzone, bardzo fajne miejsce: hotel Unitral w Mielnie. Świetny standard, bardzo fajne oferty no i blisko do morza :)
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez ImbirHostel.pl » 21 lip 2017, o 09:26

W kwestii wakacji nad morzem to ja wybrałbym taką miejscowość w której nie ma tłumów ludzi, a wiem że nawet podczas pełni sezonu można to zrobić, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać :) Na pewno nie będzie to Trójmiasto czy Międzyzdroje.
no avatar
User

robort

Posty

1

Dołączył(a)

24 lip 2017, o 08:49

Lokalizacja

Wrocław

Re: Interesujące wczasy nad morzem

Postprzez robort » 24 lip 2017, o 09:01

Trójmiasto, a zwłaszcza Gdańsk jest bardzo fajnym celem wakacyjnej wyprawy. Masa ciekawych miejsc do odkrycia - malownicze kamieniczki i okolice klimatycznej Motławy to tylko jedne z wielu dostępnych atrakcji. Gdańskie hotele różnią się znacznie standardem i cenami, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Gdy znudzi się zwiedzanie i krążenie gdańskimi uliczkami, zawsze można zrelaksować się na jednej z wielu trójmiejskich plaż lub udać się na wycieczkę na Półwysep Helski - samochodem, pociągiem lub statkiem :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 13 Queries | GZIP : Off ]