Pomysł na wakacje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez mobilna » 15 sie 2016, o 10:45

również stawiam na Polskę! Teraz zrobiło się trochę niebezpiecznie więc warto wybrać dobre biuro podróży i spędzić spokojnie czas w naszym kraju :)
Nad morzem już byłam w lipcu wtedy kiedy był czas upałów więc dobrze trafiłam. Teraz jadę z chłopakiem w góry jeszcze przed rokiem akademickim ale tym razem postanowiliśmy skorzystać z usług biura turystycznego a mianowicie Alfa Tour. Jedziemy z nimi w Bieszczady na 4-dniową wycieczkę. Myślicie, że to dobra opcja jechać w polskie góry z biurem podróży? :>
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez RozaWiatrow.pl » 30 sie 2016, o 06:17

Zarówno w góry jak i nad morze,można spokojnie wybrać się samemu bez konieczności aranżowania biura podróży,bo wówczas przepłacamy. Co do dobrych i sprawdzonych noclegów nad Bałtykiem,zapraszamy do naszej Róży Wiatrów,zdjęcia dostępne są na naszej stronie:)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez eDom » 21 paź 2016, o 10:44

W bieżącym roku większość z nas postawiła na Polskę, nie wiemy jak będzie w przyszłym sezonie ale z pewnością warto już teraz zarezerwować najlepsze miejsca noclegowe :D
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez lila2 » 28 paź 2016, o 13:58

Jak to gdzie - nad polskim morzem :) Moim zdaniem nie ma lepszego miejsca na wakacje. Ja bardzo często jeżdżę do Łeby, jestem wielką fanką okolicznych wydm i uwielbiam je podziwiać :) A gdybyście wybierali się do Łeby to polecam Wam łeba noclegi
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez logo » 17 maja 2017, o 08:19

Nasze wakacje to kilka wypadów za miasto. Rowery na bagażnik, tak to się robi prawidłowo http://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-przewozic-rowery-samochodem-jaki-bagaznik-rowerowy-wybrac-art2162 i w nieznane. spontaniczne wycieczki są najciekawsze. Zawsze coś się ciekawego znajdzie.
no avatar
User

marekzamyka

Posty

1

Dołączył(a)

17 maja 2017, o 13:18

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez marekzamyka » 17 maja 2017, o 13:21

Najlepsze wypady są spontaniczne wystarczy mieć tylko namiot i równie dobrze można się rozbić wszędzie z nim, a zabawa zawsze gwarantowana i doskonałe wspomnienia z wyjazdów. Oczywiście pierwszy kierunek to mazury.
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 18 maja 2017, o 07:03

Pewnie, że najlepsze są spontaniczne wyjazdy, natomiast są także osoby które lubią mieć wcześniej zarezerwowane dobre miejsce, ja mogę polecić Wisłę oraz rezydencję Pod Ochorowiczówką- gdzie znajdziecie komfort w niższej cenie, zapraszamy :)
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez gizmo » 29 maja 2017, o 11:29

My się jeszcze zastanawiamy, padł pomysł żeby jechać nad morze, a jak będziemy wracać spędzić jeszcze dwa dni w okolicach Torunia. Myślimy o tym żeby jeden dzień spędzić w Toruniu, potem nocleg w Grudziądzu w hotelu Ibis Styles najprawdopodobniej i później tam jeden dzień i powrót. Zawsze to jeszcze zahaczymy coś zobaczyć.
no avatar
User

fortur

Posty

3

Dołączył(a)

30 maja 2017, o 15:55

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez fortur » 30 maja 2017, o 15:57

Szukam inspiracji, myślę o tym by pojechać w tym roku do Szczecina, jest to w drugim końcu Polski tam gdzie mieszkam ja.. czy warto?
no avatar
User

angosto

Posty

35

Dołączył(a)

31 maja 2017, o 11:19

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez angosto » 31 maja 2017, o 11:45

Chorwacja autem plus wcześniejsze rezerwowanie kwater na bookaparcie/bookingu :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.089s | 15 Queries | GZIP : Off ]