Wynajem samochodu Kraków

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

talissa

Posty

207

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Wynajem samochodu Kraków

Postprzez talissa » 31 maja 2017, o 11:36

Cześć. Dajcie namiary na jakąś niedrogą wypożyczalnie samochodow. Będziemy w Krakowie na weekend czerwcowy i chcielibyśmy wynajac tam na miejscu autko :)
no avatar
User

jagna

Posty

270

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez jagna » 31 maja 2017, o 12:21

Weekend czerwcowy to dość napięty termin tak wiec proponuję zorientowac się czy jeszcze będą w nim wolne samochody..... Wypożyczalni jest sporo, ale sporo również turystów , szczególnie,ze Kraków to tłumnie odwiedzane miasto na dłuższe weekendy. Zorientuj się jakie są autka w Rent a Car:
http://krakow-rentacar.pl/
Raz wynajmowałam tam samochód w Krakowie i sama wypożyczalnia zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie :)
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez ImbirHostel.pl » 21 lip 2017, o 09:16

Generalnie jeżeli chodzi o wypożyczalnie aut, to w Krakowie masz dosyć szeroki wybór kilku firm, pozostaje tylko zapytać o ceny oraz konkretne modele. Pytanie czy wypożyczenie samochodu jest w ogóle opłacalne, bo mim zdaniem to jednak spore koszty.
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez makowska » 28 lip 2017, o 23:32

Wprawdzie nie w krakowie, ale korzystalam ostatnio z uslug PHU "Ryki" - białostockiej wypożyczalni samochodów i przyznaje, ze ta opcja bardzo przypadla mi do gustu - zdecydowalam, ze jezdzac w delegacje bede wypozyczac samochody na miejscu :)
no avatar
User

ParkEwolucji_pl

Posty

16

Dołączył(a)

24 lis 2017, o 09:55

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez ParkEwolucji_pl » 24 lis 2017, o 10:59

Akurat jeżeli chodzi o wynajem samochodu w Krakowie, to moim zdaniem nie będzie większego problemu, ponieważ masz do wyboru co najmniej kilka dobrych wypożyczalni, tylko jak zwykle jest to bardziej kwestia samej ceny.
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez Ramina » 21 lut 2019, o 22:43

makowska napisał(a):Wprawdzie nie w krakowie, ale korzystalam ostatnio z uslug PHU "Ryki" - białostockiej wypożyczalni samochodów i przyznaje, ze ta opcja bardzo przypadla mi do gustu - zdecydowalam, ze jezdzac w delegacje bede wypozyczac samochody na miejscu :)

Skoro już o Białymstoku była mowa, moim zdaniem dobrym pomysłem będzie także zapoznanie się z ofertą wypożyczalni Konrys http://wypozyczalnia.konrys.pl/ . Dysponuje ona bowiem samochodami o różnych gabarytach, łącznie z dostawczymi. Rezerwacji możemy dokonać online bądź telefoniczne, a co więcej także ceny w tym przypadku moim zdaniem są zdecydowanie przyjazne dla klientów.
no avatar
User

Niebieski.com.pl

Posty

51

Dołączył(a)

6 sty 2019, o 17:48

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez Niebieski.com.pl » 19 mar 2019, o 17:38

Skoro mowa ao Krakowie, to nie sposób pominąć jego zabytków, warto zatrzymać się tutaj na dłuższy czas i wszystko dokładnie zwiedzić. Co do noclegu, zapraszamy do naszego hotelu Niebieski :)
no avatar
User

alamooniq

Posty

6

Dołączył(a)

30 lis 2018, o 09:50

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez alamooniq » 27 mar 2019, o 16:51

Dobrze już przez wycieczką zorientować się w różnych firmach wynajmujących samochody, żeby nie brać pierwszej lepszej jaką spotkacie. Ja słyszałam o wypożyczalni https://amigorentacar.pl która także działa w Krakowie. Mają samochody praktycznie jak nowe, zawsze wysprzątane z pełnym bakiem. Jeżeli jedziecie z dziećmi to gratis dodają foteliki z systemem Isofix.
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez Domkim2.pl » 8 kwi 2019, o 18:03

Wynajem samochodów to bardzo często opłacalny biznes - szczególnie kiedy mamy sezon turystyczny w tak popularnym mieście jak Kraków.
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

muszka77

Posty

29

Dołączył(a)

17 kwi 2019, o 20:18

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez muszka77 » 17 kwi 2019, o 20:35

A nie lepiej skorzystać z komunikacji miejskiej?
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.070s | 14 Queries | GZIP : Off ]