Petersburg

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Cadence

Posty

80

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 09:10

Re: Petersburg

Postprzez Cadence » 1 cze 2017, o 11:31

pojechałabym o Petersburga, ale boję się że by nie nie wypuścili :P
no avatar
User

HotelDebowaGora.pl

Posty

15

Dołączył(a)

6 cze 2017, o 04:23

Re: Petersburg

Postprzez HotelDebowaGora.pl » 6 cze 2017, o 05:39

Moim zdaniem nie ma się czego bać, szczególnie jeżeli jest to zorganizowana wycieczka z przewodnikiem, zawsze to większe bezpieczeństwo, pomijając już fakt iż zwiedzicie niemal wszystkie zabytki i to bardzo dokładnie :)
no avatar
User

filip3ak

Posty

8

Dołączył(a)

20 gru 2017, o 15:40

Re: Petersburg

Postprzez filip3ak » 20 gru 2017, o 15:49

Nuts napisał(a):Potwierdzacie moją opinię i znalezione informacje w necie, że warto tam pojechać. Jeszcze czytam o Petersburgu ale coraz bardziej się przekonuję do wyjazdu z Wytwórnią Wypraw. Cenowo mają atrakcyjną ofertę bo od 1550 ((zależy od terminu i standardu pokoju). Mało miejsc zostało, więc muszę szybko podjąć decyzję :)


Do petersburga najlepiej to się udać w okresie jak są białe noce. Chociaż wtedy tam jest wielu turystów. Prawda jest taka, że to całkiem fajne miasto do zwiedzania i wiele atrakcji. Jestem ciekawa, czy się zdecydowałeś i jak było. A cena 1550 wydaje mi się niska za taki wyjazd. Niby Rosja do drogich nie należy ale Petersburg jest dość obleganym, turystycznym miastem i ceny tam sa wyższe niż ich średnia krajowa.
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Petersburg

Postprzez HolidayParkZator_pl » 18 maja 2018, o 14:03

Petersburg to piękne miasto zrodzone z pomysłu i wizji Piotra I, warto na pewno je zobaczyć. Jest ono unikalne i nie ma drugiego takiego w Rosji, a i chyba nawet na świecie.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.078s | 13 Queries | GZIP : Off ]