Grecja czy Rzym?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

HotelSkipper.pl

Posty

32

Dołączył(a)

14 maja 2017, o 05:44

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez HotelSkipper.pl » 14 maja 2017, o 06:21

Grecja także ma bardzo wiele do zaoferowania, to przepiękny kraj który można zwiedzać przez cały tydzień i dłużej, znajdziesz tam wiele wspaniałych zabytków. Rzym także nie bez powodu nazywany jest "wiecznym miastem", polecam szczególnie nocą :)
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez tulipan » 14 cze 2017, o 09:55

Grecja jest świetnym miejscem na wakacje. Znajdziecie tam całe mnóstwo atrakcji dla każdego. Możecie zastanowić się też nad rejsem żeglarskim w Grecji: http://www.globtourist.com/rejsy-grecja.html. To ciekawa alternatywa dla leżenia na plaży.
no avatar
User

sikaa

Posty

3

Dołączył(a)

16 cze 2017, o 09:15

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez sikaa » 16 cze 2017, o 09:22

Jak najbardziej Grecja. Byłam w Parali i na Krecie. Wszędzie piękne widoki, cieplutka woda i pogoda zawsze słoneczna :)
Jesteś w trakcie robienia posadzki na balkonie? Sprawdź naszą ofertę.
Sikafloor balkon
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez wiktoryna » 17 cze 2017, o 17:08

Myślę że wakacje bardziej kojarzą się jednak z ciepłym, błękitnym morzem, a najlepszą opcją jest w ogóle czarter jachtów w Grecji , można wtedy zobaczyć wszystkie najpiękniejsze miejsca od strony morza. :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez eDom » 19 cze 2017, o 18:12

Wybór między Grecja a Rzymem jest oczywiście trudny, najlepiej spędzić w każdym z miejsc po kilka dni a to jest przecież jak najbardziej możliwe, wystarczy zarezerwować noclegi na naszej stronie :) i jechać na wymarzony urlop
no avatar
User

TeczoweWzgorze.com

Posty

17

Dołączył(a)

23 cze 2017, o 08:24

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez TeczoweWzgorze.com » 23 cze 2017, o 08:30

Bardzo trudny wybór, natomiast w pierwszej kolejności chyba jednak Grecja jako ta kolebka Europy i cała starożytna przeszłość. Samego zwiedzania wystarczy na 2 tygodnie czasu plus do tego wypoczynek nad morzem :)
no avatar
User

Riana

Posty

1

Dołączył(a)

5 gru 2017, o 09:53

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez Riana » 5 gru 2017, o 09:58

Ja wybrałam Rzym;) Piękne miasto, ale
a) trzeba pamiętac, żeby bilety kupić sobie dużo wcześniej na atrakcje, przez internet (ja tak zrobiłam na szczęście, nie wyobrażam sobie inaczej stania w tej kolejce do Muzeum Watykańskiego - TRAGEDIA)
b) komunikacja tam jeżdzi jak chce, jeśli istnieją rozkłady jazdy, nie odkryłam, jak je sprawdzać:P
c) szczerze odradzam wykupywanie wycieczek z przewodnikiem. Kupiłam Rome by Night i to było przykre przeżycie. Przewodniczka biegła jak na wyścigach. Nie poinformowano nas, że główna atrakcja - wymieniana w programie - jest zamknięta. Czas wolny zamiast na schodach hiszpańskich dano nam... przy łazienkach, bo tak, dla każdego najważniejsze jest pójście do łazienki (ta wycieczka miała w sumie trzy h...), a przewodniczka o tych łazienkach mówiła z pięćdziesiąt razy.
Taniej i ciekawiej zwiedzać samemu.

_______________
żel pod prysznic dla skóry wrażliwej
no avatar
User

Sysiaa

Posty

3

Dołączył(a)

12 gru 2017, o 09:15

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez Sysiaa » 12 gru 2017, o 09:18

Ja jestem zdecydowanie za Rzymem.
Oferujemy Państwu sztuczne rośliny i wiele wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
no avatar
User

HotelEden_com_pl

Posty

52

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 10:35

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez HotelEden_com_pl » 14 gru 2017, o 10:41

Pytanie bardzo trudne, gdyż obydwa miejsca są dla historii ludzkości kluczowe. Gdyby mieć pieniądze i czas to warto byłoby jechać i tu i tu. Moim zdaniem musisz zadać sobie pytanie - co mnie bardziej interesuje.
no avatar
User

andrzej789

Posty

1

Dołączył(a)

11 sty 2018, o 14:19

Re: Grecja czy Rzym?

Postprzez andrzej789 » 11 sty 2018, o 14:23

Barbara napisał(a):Grecja czy Rzym?
Gdzie wolelibyście się wybrać na urlop?

Myślę że jednak Rzym.A najlepiej to było by to i to.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.157s | 13 Queries | GZIP : Off ]