Wakacyjny wyjazd

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 20 cze 2017, o 10:16

Wszystkim niezdecydowanym odnośnie wakacyjnego wyjazdu, polecamy spokojną, malowniczą miejscowość w Beskidzie Sądeckim- Muszynę. Hotel Klimek****SPA oferuję atrakcyjne pakiety wypoczynkowe za rozsądną cenę. Mogą Państwo także korzystać z masy atrakcji-SPA, aquaparku czy siłowni.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.
Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez eDom » 20 cze 2017, o 17:51

Beskid jest piękny, ale praktycznie w każdym miejscu i w Polsce i na świecie każdy znajdzie idealne miejsce na wypoczynek, wystarczy tylko je znaleźć i zarezerwować a można to zrobić również na naszej stronie
no avatar
User

TeczoweWzgorze.com

Posty

17

Dołączył(a)

23 cze 2017, o 08:24

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez TeczoweWzgorze.com » 23 cze 2017, o 08:34

A co powiecie na Wisłę? To nie tylko bardzo dobre miejsce na wypoczynek zimą, każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie również latem, i solidnie wypocznie Co do noclegu- polecam nasze apartamenty TeczoweWzgorze :)
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez sisi » 20 wrz 2017, o 06:05

ja na wakacje jeżdżę zawsze gdzieś dalej, zawsze jestem ciekawa innych kultur, jedzenia, ludzi... w europie wszyscy się zachowujemy podobnie, mimo tam drobnych róznic :) więc w zeszłym roku było Bali z trade&travel company, gdzie wypoczęłam jak nigdy - hotel 4 gwiazdki, baseny, morze, masaże... cudo :) a w przyszłym już może coś innego, prawdopodobnie Meksyk. z tym biurem mi sie podobało, więc pewnie znów skorzystam z oferty, bo plan wyjazdu świetnie zrealizowany :)
no avatar
User

Ewelinka111

Posty

3

Dołączył(a)

21 wrz 2017, o 13:46

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez Ewelinka111 » 21 wrz 2017, o 13:49

Dopiero co skończyły się wakacje, a ja znowu bym gdzieś pojechała :) Z mężem zazwyczaj wybieramy kurorty zagraniczne ;)
Profesjonalne usługi, wysoka jakość, niskie ceny. Zapraszamy.
auto serwis Białystok
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 26 wrz 2017, o 12:19

Można fajnie połączyć góry z wodą decydując się np. na wyjazd do Wisły :)
no avatar
User

lynzy

Posty

23

Dołączył(a)

11 paź 2017, o 20:51

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez lynzy » 11 paź 2017, o 22:39

jedlinka napisał(a):Jeśli chodzi o wyjazdy polskie to góry, zdecydowanie góry :) w tym roku na majówkę jadę w Tatry, ostatnio jeszcze udało mi się zarezerwować nocleg na bookaparcie.

Tatry są fajne i ciekawe, też bardzo lubię tam wracać, aczkolwiek ostatnio wybrałam o wiele spokojniejsze miejsce.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez RozaWiatrow.pl » 23 paź 2017, o 10:22

To już kwestia gustu, ale mimo wszystko polecam Bałtyk oraz urokliwe Darłowo gdzie też nie sposób się nudzić do tego cisza i spokój, szeroka plaża :) Idealne miejsce na spędzenie wakacji jak i każdego wolnego weekendu.
no avatar
User

olaxa

Posty

32

Dołączył(a)

27 lis 2017, o 13:14

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez olaxa » 27 lis 2017, o 14:01

lynzy napisał(a):
jedlinka napisał(a):Jeśli chodzi o wyjazdy polskie to góry, zdecydowanie góry :) w tym roku na majówkę jadę w Tatry, ostatnio jeszcze udało mi się zarezerwować nocleg na bookaparcie.

Tatry są fajne i ciekawe, też bardzo lubię tam wracać, aczkolwiek ostatnio wybrałam o wiele spokojniejsze miejsce.

Też mam ogromną słabość do Tatr, choć lubię też i Beskidy i Bieszczady.
no avatar
User

HotelEden_com_pl

Posty

52

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 10:35

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez HotelEden_com_pl » 14 gru 2017, o 10:50

Jeżeli za granica i weekend to trzeba patrzeć na coś blisko. Może Słowacja? Może Lwów? Ta druga opcja ostatnio jest modna z powodu bardzo niskich (jak dla Polaków) cen na Ukrainie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.147s | 13 Queries | GZIP : Off ]