Buty do biegania po górskich szlakach

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez gizmo » 18 gru 2016, o 09:19

Witam. Zaraz po nowym roku czeka mnie wyjazd do zakopanego gdzie wraz z przyjaciółmi umówiliśmy się na coroczne bieganie po specjalnych szlakach. Najpiękniejszy dzień w całym roku! Tylko mam problem bo nie mam butów- stare się nie nadają. Napotkał się ostatnio ktoś na jakieś fajne butki za niewielkie pieniądze? :> Muszą być firmowe!
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez mobilna » 19 gru 2016, o 10:15

W góry do biegania hmn.. ja kupowałam sobie takie http://eleven-store.pl/sklep/pl/nike/14 ... ultra.html a teraz widzę, że są na przecenie więc może i dla ciebie będą ok :) Bardzo wygodne, podeszwa jest taka w sam raz do biegania i terenów górskich jak dla mnie. A za obecną cenę to naprawdę opłaca się kupić
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 12 sty 2017, o 11:23

Są dwie rzeczy na które warto zwrócić uwagę: po pierwsze górskie szlaki nie nadają się do biegania, a po drugie podaj jaki budżet posiadasz na zakup obuwia i dopiero wtedy będziemy mogli pomóc i doradzić coś sensownego. Teraz w sklepach internetowych znajdziesz szereg ciekawych promocji.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez lila2 » 27 kwi 2017, o 10:39

Na takie wyprawy buty muszą być naprawde solidne. Dlatego najlepiej kupowac takie rzeczy w typowo sportowym sklepie. Wyborów masz naprawde sporo ale może popatrz sobie tutaj https://trekmondo.pl/obuwie-meskie/ , za takimi butami. Widziałam, ze są dobrze wykonane i moga posłużyć Ci przez lata
no avatar
User

misiek

Posty

28

Dołączył(a)

3 maja 2017, o 10:52

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez misiek » 3 maja 2017, o 10:56

Świetne są buty Asics i Mizuno - znam nawet pewien świetny sklep w Olsztynie na Manhattanie, który takowe sprzedaje.
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez ImbirHostel.pl » 13 maja 2017, o 07:04

Faktycznie akurat te dwie marki są dosyć chwalone na wielu forach jeżeli chodzi o wygodę oraz jakość, natomiast też z drugiej strony są odpowiednio droższe i nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na ich zakup.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez logo » 17 maja 2017, o 08:40

Ja wybieram markowe, przy nowościach sprzedawca zawsze podpowie, które do biegania po twardej nawierzchni. Znane obuwie do biegania Mizuno WAVE PROPHECY 6 NOVA - to około 700 złotych kosztują na domodi.pl (w promocji są aktualnie). Tam też zamawiam odzież sportową do biegania http://domodi.pl/odziez/odziez-meska/odziez-sportowa-meska/odziez-termoaktywna-meska. jest w czym wybierać.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez biedroska » 4 lip 2017, o 09:23

Ja na takie górskie eskapady mam jedne solidne buty z hanwag ale to zdecydowanie jest wyższa półka i zakładam, że posłużą mi "na zawsze" :) w http://hunt-fish.eu mają tych butów dobry wybór i sensowny podział na kategorie, więc nawet jak się jest w temacie takiego profesjonalnego obuwia trochę pogubionym to można znaleźć to co będzie najodpowiedniejsze
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 5 lip 2017, o 05:27

Cena nie jest wyznacznikiem tego iż dana marka również będzie solidna, najlepiej porównać ze sobą kilka modeli i samemu zdecydować który w naszym przypadku będzie tym najlepszym i najbardziej wygodnym- bo ta cecha najbardziej się liczy, czyli wygoda i wysoka jakość.
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez makowska » 27 lip 2017, o 05:51

Ja w góry chodzę w adidaskach, ostatnio na wypad do Szczyrku miałam takie które zamówiłam sobie na multu.pl bardzo wygodnie się wchodziło. W ogóle muszę częsciej na takie wycieczki jeździć bo to świetna zabawa
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]