A może Czarnogóra

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

A może Czarnogóra

Postprzez Nuts » 10 lip 2017, o 20:42

Czarnogóra wydaje się interesującym kierunkiem. Tak ostatnio sobie czytam i planuję. Co prawda jak zawsze pojadę pewnie z Wytwórnią Wypraw ale jestem ciekaw jakie miejsca są warte szczególnego zobaczenia. Będę miał co porównywać z ofertą biura :)
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: A może Czarnogóra

Postprzez travel » 11 lip 2017, o 13:54

Dlaczego nie samodzielnie, bez ingerencji biura podróży?
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

Anka82

Posty

6

Dołączył(a)

9 kwi 2017, o 00:25

Re: A może Czarnogóra

Postprzez Anka82 » 11 lip 2017, o 17:26

Czarnogórę zdecydowanie polecam.Słonecznie,nie aż tak drogo i nie jest,aż tak daleko.Mam nadzieję,że wycieczka obejmuje Kotor i zatokę Kotorską,bo te miejsca zrobiły na mnie ogromne wrażenie:)
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: A może Czarnogóra

Postprzez travel » 11 lip 2017, o 19:35

Tylko po co ta "przetwórnia wypraw"?
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

Danka

Posty

15

Dołączył(a)

15 lip 2017, o 20:18

Re: A może Czarnogóra

Postprzez Danka » 15 lip 2017, o 20:27

Czarnogóra to przepiękny kraj, warto tam pojechać by zobaczyć Kotor i jego przepiękne położenie. Polecam również kanion Tary i spływ łodziami Tarą. Fajna atrakcja, widoki fantastyczne.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: A może Czarnogóra

Postprzez Nuts » 15 lip 2017, o 20:54

travel napisał(a):Dlaczego nie samodzielnie, bez ingerencji biura podróży?

A jakie opcje dotarcia do Czarnogóry widzisz? Pomijając samochód, którym się nie wybiorę, bo nie mam. Pociąg? Samolot? Patrzyłem na oferty samolotem do Tivat (jedyne połączenie z Warszawy) - ceny kosmiczne. Jeżeli wybieram się do Barcelony, Paryża lub w inne dowolne miejsce, gdzie nie ma problemu z dolotem, to organizuję to sobię samemu. Ale są miejsca, jak właśnie Czarnogóra, gdzie nie jest mi dane inaczej dojechać jak z ofertą biura. I dlatego Wytwórnia Wypraw. Kilka wycieczek z nimi mam zaliczone i pasuje mi ich intensywny program zwiedzania. I cenowo wypadają dobrze.
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: A może Czarnogóra

Postprzez travel » 16 lip 2017, o 18:00

Nuts napisał(a):Pomijając samochód, którym się nie wybiorę, bo nie mam.

No ja mam i mogę wybrać ten środek transportu. Nie mam z tym problemu.
Nuts napisał(a):I dlatego Wytwórnia Wypraw. Kilka wycieczek z nimi mam zaliczone i pasuje mi ich intensywny program zwiedzania. I cenowo wypadają dobrze.

Zwykła reklama tego organizatora.
Tyle w temacie.
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

Villa33Sopot_pl

Posty

72

Dołączył(a)

25 lip 2013, o 11:40

Re: A może Czarnogóra

Postprzez Villa33Sopot_pl » 20 lip 2017, o 11:32

Czarnogóra to bardzo ładny i moim zdaniem niedoceniany kraj, ale nie widzę sensu aby przepłacać i spędzić tam wakacje z biurem podróży, skoro możemy zorganizować taki wyjazd na własną rękę, nie jest to coś skomplikowanego.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: A może Czarnogóra

Postprzez Nuts » 24 lip 2017, o 09:01

@travel widzisz, ja nie mam samochodu i pewnie jeszcze znajdą się tacy co nie mają. Dla nich podróż samolotem jest po prostu za droga a nie znam alternatywnych możliwości dostania się do Czarnogóry z Kraju. Pociąg? Autobus? Są jakieś bezpośrednie połączenia w odpowiedniej cenie? Pociąg wygląda tak: Warszawa - Budapeszt 49 euro + miejscówki 7,5 euro, z Budapesztu do Czarnogóry kosztuje 66 euro + ewentualne dopłaty. Czyli minimum 122,5 euro na podróż.
A co do stwierdzenia reklamowania... hmm ... patrząc na Twoją stopkę z linkiem do konkurencyjnego forum, to nie będę w tym temacie polemizować.
@villa33sopot_pl czy wydanie kwoty w okolicy 1500-1800 w sezonie, na 15 dni, w tym z objazdem sporego obszaru Czarnogóry oraz niepełnym wyżywieniem ( 7 śniadań i obiadokolacji) jest Twoim zdaniem przepłacone?
Trasa z Warszawy do Ulcinj to ok. 1700-1800 km. Optymistycznie zakładając spalanie na poziomie 5 litrów (a raczej spali się więcej), to wychodzi nam na sam dojazd w jedną stronę jakieś 85 litrów. Bardziej obstawiam, że na podróż i zwiedzanie Czarnogóry zejdzie więcej niż 200 litrów. Łatwo policzyć jaki to koszt.
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: A może Czarnogóra

Postprzez travel » 24 lip 2017, o 12:24

Nuts napisał(a):A co do stwierdzenia reklamowania... hmm ... patrząc na Twoją stopkę z linkiem do konkurencyjnego forum, to nie będę w tym temacie polemizować.

Tyle, że to nie jest odnośnik po podmiotu typowo komercyjnego jak w przypadku Twojej "przetwórni".
Zwracam uwagę na ten mały szczegół.
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.417s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron