Pomysł na wakacje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

ApartamentywKarpaczu

Posty

2

Dołączył(a)

1 cze 2017, o 06:58

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez ApartamentywKarpaczu » 1 cze 2017, o 07:45

Jeżeli wcześniej nigdy nie miałeś okazji być w Szczecinie to moim zdaniem jak najbardziej warto, może miasto nie jest jakoś szczególnie piękne, ale zawsze to dodatkowe doświadczenie i wiedza na jego temat, podobnie zresztą jest ze Świnoujściem, a będąc w tamtejszych okolicach polecam zwiedzić wyspę Wolin.
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez sisi » 6 cze 2017, o 07:47

gizmo napisał(a):My się jeszcze zastanawiamy, padł pomysł żeby jechać nad morze, a jak będziemy wracać spędzić jeszcze dwa dni w okolicach Torunia. Myślimy o tym żeby jeden dzień spędzić w Toruniu, potem nocleg w Grudziądzu w hotelu Ibis Styles najprawdopodobniej i później tam jeden dzień i powrót. Zawsze to jeszcze zahaczymy coś zobaczyć.


Fajny pomysł, też fajnie, że macie w planach tam spać bo jednak taki maraton męczy, a tak na spokojnie wszystko zrobicie ;)
no avatar
User

Tripsk

Posty

8

Dołączył(a)

6 cze 2017, o 10:03

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez Tripsk » 6 cze 2017, o 10:08

Fajny pomysł na wakacje to kilka dni nad polskim morzem w okolicach Władysławowa, jest to dobra lokalizacja na wypad do Trójmiasta, na Hel i oczywiście na plaże. Będąc nad morzem warto pomyśleć o jakiejś miejscowości mniej obleganej przez turystów.
no avatar
User

Villa33Sopot_pl

Posty

72

Dołączył(a)

25 lip 2013, o 11:40

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez Villa33Sopot_pl » 7 cze 2017, o 05:21

Tutaj pełna zgoda, Bałtyk zawsze jest bardzo dobrym na spędzenie wakacji, dodatkowo warto zadbać o kilka szczegółów jak bliskość szerokiej plaży czy inne atrakcje, a to wszystko bez wątpienia znajdziecie w pięknym Sopocie :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez eDom » 20 lip 2017, o 20:59

Ogromną ilość możliwości i świetne inspiracje na wakacyjny wypoczynek na pewno znajdziecie na naszej stronie jeśli skorzystacie z wyszukiwarki apartamentów i domów wakacyjnych
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez travel » 20 lip 2017, o 21:38

Liczne porady i wymianę doświadczeń turystycznych (również fotorelacje) znajdziecie u nas:
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez ImbirHostel.pl » 21 lip 2017, o 09:13

Pomysłów na wakacje może być naprawdę wiele, np ja lubię zwiedzać polskie miasta, to poniekąd moje hobby i uważam że mają naprawdę bardzo wiele do zaoferowania pod względem atrakcji oraz zabytków turystycznych. Zapraszamy na wakacje do pięknego Torunia! :)
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez travel » 21 lip 2017, o 21:59

ImbirHostel.pl napisał(a):np ja lubię zwiedzać polskie miasta, to poniekąd moje hobby

Pochwal się, w których byłeś, które polecasz, dlaczego?
Może jakieś "nieoklepane", mniej znane miejsca?
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

Krynica-Domki.net

Posty

15

Dołączył(a)

23 lip 2017, o 22:10

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez Krynica-Domki.net » 23 lip 2017, o 22:19

Moim pomysłem na wakacje przeważnie rok w rok są góy :) po prostu kocham chodzić po górach i aktywnie wypoczywać.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez tulipan » 29 lip 2017, o 11:23

W tym roku niestety dłuższy urlop odpada, dlatego planuję małe wypady do kilku miejsc w Polsce. Na pierwszy ogień idzie Kraków. Właśnie poszukuję jakiegoś taniego noclegu, w którym nie jest strach się zatrzymać ;) Sporo dobrych opinii w internecie znalazłam o http://www.premiumhostel.pl/ . Blisko centrum, bardzo tanio i przede wszystkim nowocześnie. Miał ktoś okazję się tam zatrzymać? Myślę, że na citybreak w Krakowie to bardzo dobra opcja na nocleg.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron