Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

cansiven24

Posty

1

Dołączył(a)

20 cze 2017, o 12:38

Lokalizacja

Baton Rouge

Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Postprzez cansiven24 » 20 cze 2017, o 12:39

Oparcie, związek, kasa, rodzinna, zdrowie czy hobby?
no avatar
User

Cadence

Posty

80

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 09:10

Re: Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Postprzez Cadence » 27 cze 2017, o 11:07

zdecydowanie rodzina, szczęśliwa i zdrowa rodzina to mój życiowy priorytet.
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Postprzez makowska » 22 lip 2017, o 09:58

mysle, ze wszystko naraz tak naprawde stanowi nasz work life balance. ciezko byloby zrezygnowac z ktorejkolwiek z tych rzeczy. ale na pewno rodzina jest gdzies na gorze tej listy
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Postprzez Ramina » 6 lis 2017, o 08:14

Dla mnie zdecydowanie najważniejsze są rodzina i zdrowie. Przy czym ta druga kwestia powinna być również szczególnie istotną dla pracodawcy. W końcu jakby nie patrzeć, tylko zdrowy pracownik może pracować wydajnie. W związku z czym na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na takie produkty, jak pakiety medyczne, dostępne w ofercie http://zdrowiewfirmie.pl/ . Dzięki nim bowiem istnieje możliwość uzyskania szybkiej pomocy medycznej w wielu placówkach, a jednocześnie dużo szybciej uzyskamy możliwość wizyty u specjalistów.
no avatar
User

Daga123

Posty

4

Dołączył(a)

11 lis 2017, o 11:54

Re: Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Postprzez Daga123 » 11 lis 2017, o 11:56

Mąż <3
no avatar
User

ynos89

Posty

117

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 10:34

Re: Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Postprzez ynos89 » 9 kwi 2021, o 13:15

Co jest dla mnie najważniejsze? Oczywiście, że zdrowie! Dlatego staram się o nie dbać każdego dnia. Niestety, ale atak kolki nerkowej może się przydarzyć każdemu z nas. Ponoć jest to bardzo częsty problem. Z tego, co przeczytałem, to ból jest wówczas w części lędźwiowej. Co więcej, mogą temu towarzyszyć także inne objawy, takie jak: wymioty, nudności, wzdęcia, czy nawet bladość skóry lub niepokój. Jeżeli chodzi o pierwszą pomoc, to należy najpierw złagodzić ból. Potem można też skorzystać z ziołowych preparatów. Jak sami widzicie moi drodzy, należy o swoje zdrowie dbać, bo mogą pojawić się potem różne problemy z nim związane. Gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej na temat wspominanej przeze mnie kolki nerkowej, to mogę wam zarekomendować dobry materiał. Mam w tym miejscu na myśli dokładnie ten https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/atak-kolki-nerkowej-objawy artykuł. Warto do niego zajrzeć i zdobyć nowe informacje! Korzystając z okazji, napiszcie, jak dbacie o swoje zdrowie. Pozdrawiam!
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Postprzez podrozniczka66 » 6 lip 2021, o 22:10

tak jak napisała to osoba wyżej, zdrowie jest najważniejsze w życiu, ja osobiście zmagam się z problem podwyższanego cholesterolu ale udaje mi się jakoś z tym walczyć, jeżeli również macie z tym problem to zajrzyjcie na stronę https://fitrepublic.pl/cholesterol-czym ... -poziomie/

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.080s | 13 Queries | GZIP : Off ]