Woda czy góry na lato?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

cherin

Posty

3

Dołączył(a)

25 lip 2017, o 09:47

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez cherin » 25 lip 2017, o 09:55

Osobiście najlepiej wypoczywam nad morzem, góry mnie męczą.. nie lubię po nich chodzić. Świeże powietrze nad wodą lepiej na mnie wpływa :)
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez majesta » 25 lip 2017, o 12:14

W obu miejscach jest ciekawie. Nie potrafię tutaj napisac, co bardziej lubię. Czy morze czy góry. Mam swoje ulubione miejscowości i w pierwszym i w drugim miejscu.

Jesli wybieramy się w góry to najczęściej rezerwujemy sobie coś w Bieszczadach. Góry nie są jeszcze tak skomercjalizowane jak większe miejscowości. Poza tym nie jest drogo.

Jesli chcemy wybrać się nad morze to stawiamy na piękne plaże. Cudnie jest w Sopocie, Ustce, łebie oraz Dziwnowie.
Zresztą na stronie ładnie opisane jest gdzie można wybrać się w Polskę, aby dobrze się bawić:
http://etnosystem.pl/newsy/inne/9960-po ... o-zobaczyc
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez gizmo » 27 lip 2017, o 08:39

My co roku szukamy czegoś nowego i staramy się testować różne kierunki, teraz w lipcu były góry, całe szczęście, że z pogodą trafiliśmy bo widziałam, że nad morzem to ani jednego porządnego dnia upalnego nie było :) a u nas w Terma Bania pogoda była perfekcyjna, więc z zewnętrznymi basenami można się było wyszaleć no i jak ktoś szuka kierunku na wypad z dzieciakami, który będzie też frajdą dla dorosłych to jak dla mnie opcja jest idealna
no avatar
User

Imbachhorn.eu

Posty

44

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 06:41

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez Imbachhorn.eu » 31 lip 2017, o 06:54

Zdecydowanie góry, nie ma piękniejszego miejsca. Nie dość, że aktywny wypoczynek to jeszcze bardzo przyjemny. Warto rozejrzeć się po ofertach z całej europy.
no avatar
User

MagdaKuznierz

Posty

11

Dołączył(a)

31 lip 2017, o 11:38

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez MagdaKuznierz » 31 lip 2017, o 12:02

Imbachhorn.eu napisał(a):Zdecydowanie góry, nie ma piękniejszego miejsca. Nie dość, że aktywny wypoczynek to jeszcze bardzo przyjemny. Warto rozejrzeć się po ofertach z całej europy.

Nad wodą też się da aktywnie spędzać czas, i to bardzo - chociaż często jest to okupione wydatkami na sprzęt wodny. Po prostu mimowolnie staje Ci przed oczami leżenie plackiem na plaży :)
no avatar
User

Palac-Romantyczny

Posty

62

Dołączył(a)

10 lut 2016, o 09:04

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez Palac-Romantyczny » 31 lip 2017, o 20:32

Każde miejsce ma swoje plusy i minusy, umówmy się że to na co się zdecydujemy jest tylko i wyłącznie kwestią gustu, naszych indywidualnych preferencji spędzenia wolnego czasu. Jest jeszcze opcja pośrednia, np: wybierając Kujawy możemy spędzić czas aktywnie korzystając z tutejszych uroków ścieżek spacerowych, rowerowych i cieszyć się spokojem.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez eDom » 1 sie 2017, o 07:56

Jak pogoda dopisuje to lepsza będzie woda a jeśli lato jest chłodniejsze zdecydowanie fajniej jest w górach ;)
no avatar
User

MagdaKuznierz

Posty

11

Dołączył(a)

31 lip 2017, o 11:38

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez MagdaKuznierz » 2 sie 2017, o 11:20

Ale woda w mniej obleganych miejscach. Na popularnych plażach znajdziemy tłumy i nie wiem, czy jest to najprzyjemniejszy sposób spędzania czasu. Głośno i tłoczno. I do tego te słynne parawany rozstawiane już o świcie! :D
no avatar
User

Domki-Wladek.pl

Posty

8

Dołączył(a)

3 sie 2017, o 06:50

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez Domki-Wladek.pl » 3 sie 2017, o 07:26

Też wybieram opcję wypoczynku nad morzem, tutaj nie sposób się nudzić- plaża, fale i wiele ścieżek spacerowych. Zapraszamy do Władysławowa :)
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez biedroska » 10 sie 2017, o 21:23

Staram się wybierać jednak inne miejsca na wakacje niż góry albo morze :D W tym roku na przykład byliśmy w ośrodku Debrzyno na Kaszubach, świetne miejsce na wypoczynek, cisza, spokój, piękne widoki, jest tam też ośrodek jeździecki także każdy będzie zadowolony :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.123s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron