Prośba o pomoc w wyborze roweru

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

lamor1975

Posty

5

Dołączył(a)

23 sty 2017, o 09:33

Lokalizacja

Fargo

Prośba o pomoc w wyborze roweru

Postprzez lamor1975 » 23 sty 2017, o 09:37

Opis sytuacji: wieś w górach, wszędzie daleko i pod (lekką, ale jednak) górkę. Jak asfalt, to dziurawy i pofałdowany, w większości drogi... polne, takie piaszczysto-trawiaste. Zimą, jak to w górach, spodziewany padający i długo zalegający śnieg (choć z tą pogodą teraz to nic nie wiadomo). I baba chce kupić sobie rower. Do jeżdżenia codziennie przez cały rok. Elektryczny, bo męczyć się pod górkę nie lubi. Ale baba kompletnie nie odróżnia, który rower do czego. Jaki rower podoła po wiejskich drogach i śniegu? Górski? Fatbike? big_smile Zwykły miejski, tylko opony jakieś specjalne? Wymagania baby: ma być bezpieczny i solidny, mieć możliwość zamontowania fotelika dla dziecka z tyłu, doczepienia przyczepki (nie na dziecko, a takiej bardziej "bagażowej"), jakiś koszyczek z przodu też się przyda. Nie oczekuję cudów w stylu podania mi namiaru na konkretny model z tym wszystkim, tylko zwięzłego oświecenia mnie, jaki rodzaj roweru wybrać i czy do takiego roweru można doczepiać to wszystko, co wymieniłam, czy jest to nie daj Boże technicznie niemożliwe. Nie widziałam nikogo na góralu z dzieckiem, prędzej na miejskich czy szosowcach, stąd durne pytania
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: Prośba o pomoc w wyborze roweru

Postprzez Innovation » 23 sty 2017, o 13:57

Ja śmigałem w lato z dzieckiem w foteliku na kierownicy. teraz urodziło mi się 2 dziecko więc będzie przyczepka. Nie wyobrażam sobie innego sprzętu do tego niż MTB.
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

forsycja

Posty

4

Dołączył(a)

23 sty 2017, o 14:01

Re: Prośba o pomoc w wyborze roweru

Postprzez forsycja » 23 sty 2017, o 14:02

A ja sobie nie wyobrażam wieźć dziecka w przyczepce!
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: Prośba o pomoc w wyborze roweru

Postprzez Innovation » 24 sty 2017, o 13:08

forsycja z jakiego powodu ??
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Prośba o pomoc w wyborze roweru

Postprzez wiktoryna » 14 cze 2017, o 10:40

Myślę że tu wiele zależy od warunków w jakich rower będzie użytkowany, mi najbardziej odpowiadają rowery miejskie w Warszawie na WygodnyRower.pl które najczęściej wypożyczam do jazdy po miejskich ścieżkach rowerowych
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Prośba o pomoc w wyborze roweru

Postprzez logo » 14 cze 2017, o 13:24

Odwiedź duży sklep z rowerami i o to samo zapytaj sprzedawcę.
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Prośba o pomoc w wyborze roweru

Postprzez Ramina » 21 sie 2017, o 16:54

Tak na dobrą sprawę możliwości w zakresie wyboru roweru mamy dzisiaj bardzo wiele. Sama jakiś czas temu natrafiłam w sieci na bardzo ciekawy artykuł, dotyczący różnego rodzaju rowerów elektrycznych http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16569/jaki_rower_elektryczny_wybrac . Jak się okazuje, ich wybór na naszym rynku jest bardzo duży, przy czym mnie zdecydowanie najbardziej do gustu, biorąc pod uwagę zarówno moc silnika, jak i kwestie wizualne, przypadły propozycje od Rometa. Jak oceniacie pomysł, związany z zakupem takiego właśnie roweru?
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Prośba o pomoc w wyborze roweru

Postprzez rezona » 23 sie 2017, o 09:08

Najlepiej zadać sobie pytanie do czego ten rower będzie użytkowany i na tej podstawie wybrać taki, który będzie nam najbardziej odpowiadał.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.079s | 14 Queries | GZIP : Off ]