Buty do biegania po górskich szlakach

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Imbachhorn.eu

Posty

44

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 06:41

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez Imbachhorn.eu » 31 lip 2017, o 06:49

Myślę, że warto pojechać w góry i w miasteczkach górskich poszukać odpowiednich butów, na pewno będzie tam szeroki wybór i fachowa obsługa, która pomoże wybrać odpowiednie.
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez Ramina » 8 wrz 2017, o 06:44

Przede wszystkim buty do biegania po górskich szlakach muszą być odpowiednio dobrane. Dlatego też moim zdaniem warto przetestować kilka modeli, na długo przed tym, zanim wybierzemy się w góry. Bądź co bądź moim zdaniem jeżeli o buty męskie chodzi, ciekawym rozwiązaniem mogą być tutaj modele tej marki http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegania-meskie-asics-c-115_118.html . Są one bowiem wysokiej jakości i na pewno właściwie zabezpieczą stopę przed uszkodzeniami np. o ostre kamienie.
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 12 wrz 2017, o 10:49

Polecam w pierwszej kolejności przymierzyć takie buty w sklepie aby zobaczyć jaki rozmiar będzie odpowiedni i dopiero potem ewentualnie zamówić online. Dobre buty trekkingowe oraz te do biegania nie są tanie, ale starczą na kilka lat.
no avatar
User

jarek88

Posty

2

Dołączył(a)

12 paź 2017, o 19:04

Lokalizacja

Górny Śląsk

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez jarek88 » 12 paź 2017, o 19:09

Nigdy, przenigdy nie kupie butow przez internet. Mam taka budowe stopy, ze musze naprzymierzac wiele par zanim trafie na takie, ktore beda pasowac. W ogole idee kupowania butow przez siec uwazam za poroniona.
no avatar
User

TeczoweWzgorze.com

Posty

17

Dołączył(a)

23 cze 2017, o 08:24

Re: Buty do biegania po górskich szlakach

Postprzez TeczoweWzgorze.com » 18 paź 2017, o 09:49

To trochę błędne myślenie bo przecież dobre i wygodne buty spokojnie możesz kupić w sklepie internetowym, nawet jeśli nie trafisz z rozmiarem to zawsze możesz go wymienić na inny. Ja często kupuje w ten sposób i jeszcze się nie zawiodłam.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 14 Queries | GZIP : Off ]