Wakacje na kredyt

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

gratred

Posty

3

Dołączył(a)

13 cze 2017, o 12:09

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez gratred » 13 cze 2017, o 12:16

Jak to mówią zastaw się a pokaż się... :)
no avatar
User

TeczoweWzgorze.com

Posty

17

Dołączył(a)

23 cze 2017, o 08:24

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez TeczoweWzgorze.com » 23 cze 2017, o 08:28

Ja również nie widzę sensu, zależy jeszcze jaka t kwota, natomiast potem będziesz się męczył ze spłatą cały rok więc po co Ci dodatkowy kłopot. Fajnym miejscem na spokojny wypoczynek jest Wisła, możesz znaleźć tutaj wiele atrakcji oraz tańszy, a zarazem komfortowy nocleg.
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez travel » 10 lip 2017, o 13:35

Zadłużać się na wakacje, potem spłacać.
Dla mnie bez sensu.
Nie lepiej zaplanować coś tańszego w kraju?
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez ImbirHostel.pl » 21 lip 2017, o 09:22

Tez jestem takiego zdania, o wiele lepszą opcją będzie zaplanować wakacje w kraju i to niższym kosztem, gdzie przecież także spędzimy ten czas bardzo fajnie i efektywnie. wystarczy wybrać odpowiednie miejsce, jak chociażby Toruń.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez majesta » 14 sie 2017, o 05:27

Osobiście jestem przeciwna braniu kredytów na chybcika. Warto jest wszystko sobie przemyśleć. Z drugiej strony w miesiacach takich jak czerwiec czy grudzień zdarzają się tak dobre last minute,że po prostu szkoda byłoby czasami z nich nie skorzystać ( szczególnie jeśli mamy możliwość wzięcia sobie wolnego z pracy czy od nauki). Wtedy mały kredyt nie musi byc taki głupi. Oszczędzamy więcej niż jakbyśmy mieli zbierać kasę przez cały rok i kupować sobie wakacje w katalogowej cenie.
To co polecam to porównanie sobie kredytów gotówkowych przed decyzją: http://www.kredyty-gotowkowe.net/ - jest to bardzo wazne.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Neli

Posty

5

Dołączył(a)

18 sie 2017, o 13:24

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez Neli » 18 sie 2017, o 13:31

Cóż, z czegoś te banki żyją ;) a jest ich coraz więcej. Skoro ludzie nie potrafią oszczędzać to biorą kredyty na wszystko.
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 12 wrz 2017, o 11:22

Trudno się przyznać, ale to prawda, w dzisiejszych czasach można wziąć kredyt na wszystko tylko potem musimy też spłacić, pamiętaj o tym. Akurat wakacje na kredyt to jedna z gorszych opcji skoro taniej możemy spędzić je w Polsce, np: w Wiśle.
no avatar
User

sylwa

Posty

94

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 16:52

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez sylwa » 29 paź 2017, o 17:02

Wszystko zależy gdzie i jaką pozyczkę się bierze. W raiffeisen dostałem nieoprocentowaną pożyczkę ze spłatą na dwa lata. Fakt musiałem zapłacić prowizję do banku ale to śmieszne pieniądze. No co 4 koła piechotą nie chodzi a wakacji się chce.
no avatar
User

HotelPolaris.pl

Posty

17

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 09:50

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez HotelPolaris.pl » 8 lis 2017, o 10:07

Oczywiście, że to zależy od wysokości pożyczki czy kredytu oraz miejsca w którym chcemy ją wziąć, nie mniej jednak i tak wszystko trzeba spłacić i to z dużą nadwyżką, pamiętajmy o tym.
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Wakacje na kredyt

Postprzez lijt » 19 sty 2018, o 10:56

Nie mam nic przeciwko braniu pożyczki na wakacje, ale trzeba wiedzieć jak pożyczać z głową wyższe kwoty kredytów . Żeby później nie płakać z powody zbyt wysokich rat
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], madlenka, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.415s | 13 Queries | GZIP : Off ]