Pomysł na wakacje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Imbachhorn.eu

Posty

44

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 06:41

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez Imbachhorn.eu » 31 lip 2017, o 06:40

Dobrym pomysłem na wakacje jest wypoczynek w górach, mogę każdemu polecić niesamowicie odbudowywuje człowieka i dotlenia ;)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez mobilna » 27 sie 2017, o 23:07

To prawda, ale mnie na przykład woda bardzo uspokaja i wybieram raczej takie kierunki :) W tym roku postawiliśmy na jeziorko i wybralismy się do ośrodka Debrzyno na Kaszubach http://debrzyno.com.pl/ :)
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez sisi » 29 sie 2017, o 20:20

Jak dla mnie od lat sprawdzonym sposobem na wakacje jest spędzanie ich nad naszym pięknym polskim morzem :) W tym roku na przykład byliśmy w Ustce, w hotelu Grand Lubicz. No hotel rewelacja, tym bardziej, że byliśmy z dziećmi, a tam mają dla nich mnóstwo udogodnień i atrakcji :) No i cała rodzinka zadowolona z pełni z wyjazdu :D Myślę, że jeszcze tam kiedyś wpadniemy, dzieciaki już się dopytują ;)
no avatar
User

PalacBrzezno_pl

Posty

42

Dołączył(a)

30 sie 2017, o 11:08

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez PalacBrzezno_pl » 30 sie 2017, o 11:19

Warto może też zrobić jakiś objazd kraju, zwiedzić muzea czy miejsca pamięci. Takie wakacje też mogą być fajne i doedukować nas.
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez lijt » 5 wrz 2017, o 19:40

Takie objazdówki są fajne. My z mężem na naszych rowerach romet zorganizowaliśmy sobie taką wycieczkę i zwiedziliśmy całą okolicę. Człowiek całe życie mieszka w jednym miejscu, a nadal tyle nie widział...
no avatar
User

fabiola

Posty

4

Dołączył(a)

7 wrz 2017, o 05:49

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez fabiola » 7 wrz 2017, o 06:01

a ja polecam spływ kajakowy na Mazurach. Super sprawa i przygoda :-)
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez biedroska » 11 wrz 2017, o 14:04

Ja coraz częściej wybieram wakacje w Polsce bo można znaleźć naprawdę piękne miejsca, w tym roku wypoczywałam na Kaszubach w ośrodku Debrzyno :) miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, bardzo urokliwe
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 12 wrz 2017, o 10:47

To prawda, wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby solidnie wypocząć i zobaczyć piękne miejsca, ponieważ w Polsce naprawdę ich nie brakuje czego najlepszym przykładem jest Beskid Śląski i Wisła- w sam raz na wakacje i każdy wolny weekend.
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 14 wrz 2017, o 10:52

Choć wakacje powoli dobiegają końca, Beskid Sądecki zachwyca przez cały rok :) Dlatego zachęcamy do odwiedzenia Muszyny, malowniczego miasteczka z atrakcjami takimi jak pijalnie wód, górskie szlaki czy największy ogród sensoryczny w Polsce. Hotel Klimek przygotował dla swoich Gości pakiet atrakcyjnych cenowo noclegów, smaczną kuchnię regionalną, a także aquapark. Na lubiących relaks czekać będzie szereg zabiegów SPA, z kolei dla tych, którzy lubią czas spędzać aktywnie, mamy siłownię i wypożyczalnię rowerów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA
no avatar
User

HotelSkipper.pl

Posty

32

Dołączył(a)

14 maja 2017, o 05:44

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez HotelSkipper.pl » 16 wrz 2017, o 09:16

Moim zdaniem do końca wakacji jeszcze trochę zostało, ponieważ we wrześniu również mamy znakomitą pogodę i możemy wypocząć z dala od zgiełku oraz tłumu. Polecam wybrać się nad Bałtyk i podziwiać jego majestat, w kwestii noclegu to komfortowe warunki znajdziecie u nas w Rewie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.078s | 13 Queries | GZIP : Off ]