kto byl w Krakowie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Cadence

Posty

80

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 09:10

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Cadence » 8 maja 2017, o 08:28

my z mężem byliśmy w długi weekend ale pogoda zupełnie nie sprzyjała spacerom po tym urokliwym mieście.
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez ImbirHostel.pl » 13 maja 2017, o 06:51

Pogoda jest tym najważniejszym czynnikiem który umożliwia nam bezproblemowe zwiedzanie zabytków i miasta, od niej zależy tak naprawdę bardzo wiele. I jak Wasze wrażenia podczas pobytu w Krakowie, jesteście zadowoleni czy jednak zniesmaczeni pogodą?
no avatar
User

Cadence

Posty

80

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 09:10

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Cadence » 2 cze 2017, o 08:36

my chcieliśmy z mężem powtórzyć ten wyjazd w weekend po Bożym Ciele ale znowu zapowiadają opady :(
no avatar
User

DworSierakow.pl

Posty

64

Dołączył(a)

27 lut 2017, o 07:21

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez DworSierakow.pl » 26 cze 2017, o 04:58

Polecam właśnie ten tydzień na zwiedzania Krakowa i okolic z racji tego, iż mają być naprawdę wysokie temperatury i pogoda będzie sprzyjać. Zapraszamy także do Sierakowa, gdzie solidnie wypoczniecie w otoczeniu lasów i jeziora :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez eDom » 31 lip 2017, o 10:28

:D Wysokie temperatury takie jak dziś sprzyjają jedynie plażowaniu. Na zwiedzanie jest zbyt gorąco nawet na krakowskim rynku. Co innego jeśli ktoś dobrze się czuję przy takich upałach i potrafi sobie w takich warunkach poradzić :)
no avatar
User

MagdaKuznierz

Posty

11

Dołączył(a)

31 lip 2017, o 11:38

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez MagdaKuznierz » 31 lip 2017, o 12:00

Ja ostatnio byłam w Krakowie i były upały. Mimo to miło było, jakoś tak raźniej się robi, kiedy tyle osób wokół :) Niestety po paru godzinach zupełnie wysiadłam. Miałam ochotę zajrzeć do jakiejś knajpki i schować się w cieniu, a okazało się, że wszystkie są pozajmowane i pełne turystów. Na szczęście udało mi się znaleźć fajną pierogarnię i tam udało mi się w końcu usiąść i napić zimnej lemoniady :) Niestety zupełnie nie pamiętam jak się nazywała, wydaje mi się, że była gdzieś w okolicach przystanku poczty, w każdym razie jak się wychodzi ze starego rynku.
no avatar
User

Palac-Romantyczny

Posty

62

Dołączył(a)

10 lut 2016, o 09:04

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Palac-Romantyczny » 31 lip 2017, o 20:33

A kto nie był w Krakowie?:) To przecież obowiązkowy punkt na mapie turystycznej Polski, piękne zabytki i bardzo fajny klimat. Polecam szczególnie teraz latem, kiedy to pogoda powinna sprzyjać zwiedzaniu.
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez travel » 3 sie 2017, o 11:42

Palac-Romantyczny napisał(a):Polecam szczególnie teraz latem, kiedy to pogoda powinna sprzyjać zwiedzaniu.

A ja polecam w zimie.
Atmosfera miejscowych knajp przebija wszystko.
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez mobilna » 26 wrz 2017, o 15:13

Znam bardzo fajne miejsce jeśli chodzi o zakwaterowanie, dokładnie Miodosytnia. świetna lokalizacja, miejsce z historią plus kawiarnia z ogrodem. Zakwaterowanie idealne dla rodzin jak i dla osób podróżujących np. biznesowo
no avatar
User

PannaHanna

Posty

2

Dołączył(a)

27 wrz 2017, o 09:28

Lokalizacja

Wołomin

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez PannaHanna » 27 wrz 2017, o 09:39

Ja w Krakowie spędziłam tylko jeden dzień i zwiedziłam starówkę, Wawel oraz odwiedziłam smoka. Takie obowiązkowe przystanki
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]