Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

franuczino

Posty

2

Dołączył(a)

13 wrz 2017, o 11:17

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez franuczino » 13 wrz 2017, o 11:31

Podochorowicz- można w Polsce, ale jak się dokładnie policzy to w sumie za niewiele więcej można wypocząć poza granicami, tylko rezerwować z większym wyprzedzeniem. Północne Włochy i Alpy jak dla mnie pozwoliły odciąć się na trochę od zgiełku i hałasu. Nie zapomnę do końca życia, jak widziałem alpejską krowę stojącą na prawie pionowym zboczu.
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 11 paź 2017, o 06:23

Niewątpliwie to ma swój uroki zgadzam się z Tobą, natomiast codo samych kosztów to wszystko zależy właśnie od konkretnego miejsca na jakie się zdecydujemy. Grecja latem będzie droga,. podobnie jak inne kierunki na południu Europy, w Polsce jednak spędzisz te wakacje taniej. Koszty odgrywają główną rolę.
no avatar
User

lynzy

Posty

23

Dołączył(a)

11 paź 2017, o 20:51

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez lynzy » 12 paź 2017, o 19:10

angosto napisał(a):
jedlinka napisał(a):Portugalia, mamy już kupione loty i zarezerwowaną kwaterę na bookaparcie

A kiedy dokładnie jedziecie? I którą kwaterę wybraliście?

Portugalia to fajna propozycja :P
no avatar
User

HotelPolaris.pl

Posty

17

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 09:50

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez HotelPolaris.pl » 8 lis 2017, o 10:09

Zdecydowanie jedna z fajniejszych opcji, tylko napisz gdzie nocujecie oraz ile kosztuje Was taka wycieczka, to przyda się także innym Użytkownikom na forum :)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez mobilna » 21 lis 2017, o 19:40

Ja wybieram zagraniczne wakacje z jednego powodu- jestem pewna pogody, więc Polska tak, jest piękna ale tylko na spontaniczne weekendy się dla mnie sprawdza a nie planowane miesiącami wakacje, a jak się wcześnie wakacje kupi to faktycznie ceny są bardzo niskie, my już z Itaki mamy zarezerwowaną Hiszpanię i przynajmniej wiem, że mimo, że wakacje dopiero w lipcu to o pogodę mogę być spokojna, a u nas niestety różnie bywa
no avatar
User

Palac-Romantyczny

Posty

62

Dołączył(a)

10 lut 2016, o 09:04

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez Palac-Romantyczny » 22 lis 2017, o 07:26

W Polsce też pogoda dopisała podczas tegorocznego lata i mieliśmy okazję spotkać wiele pięknych, słonecznych dni. Może Kujawy i Bory Tucholskie?
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez mobilna » 22 lis 2017, o 15:01

Ja też na wakacje wolę gdzieś za granicę wyjechać. Ale nie, żeby leżeć plackiem, tylko zwiedzać. Od kilku lat uskuteczniam wycieczki autokarowe po całej Europie. W tym roku była Malta (pozdrawiam Panią Małgosię, super pilota ;) ) W przyszłym roku też coś na pewno SolTur przygotuje, z czego z chęcią skorzystam.
no avatar
User

Przylesko.pl

Posty

6

Dołączył(a)

23 lis 2017, o 12:34

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez Przylesko.pl » 23 lis 2017, o 12:42

To kwestia naszego gustu jak i finansów, ponieważ często wyjazd za granice jest o wiele droższy niż w akacje spędzane w Polsce, musimy o tym pamiętać. Polecam Barlinecko - Gorzowski park krajobrazowy gdzie solidnie wypoczniecie :)
no avatar
User

olaxa

Posty

32

Dołączył(a)

27 lis 2017, o 13:14

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez olaxa » 27 lis 2017, o 14:44

lynzy napisał(a):
angosto napisał(a):
jedlinka napisał(a):Portugalia, mamy już kupione loty i zarezerwowaną kwaterę na bookaparcie

A kiedy dokładnie jedziecie? I którą kwaterę wybraliście?

Portugalia to fajna propozycja :P

Ja proponuję też Włochy i rejony Toskanii.
no avatar
User

dadkowiak

Posty

7

Dołączył(a)

23 lut 2017, o 14:32

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez dadkowiak » 4 gru 2017, o 11:18

mobilna napisał(a):Ja też na wakacje wolę gdzieś za granicę wyjechać. Ale nie, żeby leżeć plackiem, tylko zwiedzać. Od kilku lat uskuteczniam wycieczki autokarowe po całej Europie. W tym roku była Malta (pozdrawiam Panią Małgosię, super pilota ;) ) W przyszłym roku też coś na pewno SolTur przygotuje, z czego z chęcią skorzystam.


Popieram! Też nie wyobrażam sobie leżenia plackiem przez cały wyjazd. Wolę aktywny wypoczynek, dlatego najczęściej jeżdżę w góry.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]