Pomysł na wakacje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez biedroska » 18 wrz 2017, o 07:50

wakacje lubimy spędzać w różnych miejscach. w tym roku wylądowaliśmy np w Pałacu Wiśniewski na śląsku. Super sprawa, nigdy nie byłam w tych stronach! a sam hotel na najwyższym poziomie. komfortowe pokoje + bardzo dobre jedzenie w restauracji
no avatar
User

Wiktors

Posty

1

Dołączył(a)

19 wrz 2017, o 10:52

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez Wiktors » 19 wrz 2017, o 10:55

A może tak wybrać się do najbliższych miast, a w nich zwiedzić starówkę, muzeum i inne atrakcje, które na co dzień nie są pokazywane większej publiczności.
Szybka i bezpieczna pożyczka online dla Ciebie. Czy warto?
no avatar
User

OneHostel.pl

Posty

31

Dołączył(a)

18 lut 2015, o 12:14

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez OneHostel.pl » 2 paź 2017, o 12:51

A ja polecam zwiedzić Wrocław i jest to pomysł nie tyko na wakacje ale również na każdy wolny weekend. Znajdziecie tutaj szereg atrakcji oraz zabytków, jest to miasto w którym cały czas coś się dzieje. Nocleg znajdziecie w runku i naszym One Hostelu, zapraszamy :)
no avatar
User

lynzy

Posty

23

Dołączył(a)

11 paź 2017, o 20:51

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez lynzy » 11 paź 2017, o 22:37

angosto napisał(a):Chorwacja autem plus wcześniejsze rezerwowanie kwater na bookaparcie/bookingu :)

Bookapart ma bardzo fajne noclegi. Z ciekawych pomysłów na wakacje w Polsce to może Sól Kiczora albo Gródek nad Dunajcem?
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez RozaWiatrow.pl » 23 paź 2017, o 10:23

Bardzo dobrym pomysłem na spędzenie wakacji jest Bałtyk oraz Darłowo, gdzie bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie, z noclegiem też nie będzie problemu, zobaczcie na RozaWitrow.pl
no avatar
User

olaxa

Posty

32

Dołączył(a)

27 lis 2017, o 13:14

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez olaxa » 27 lis 2017, o 13:58

lynzy napisał(a):
angosto napisał(a):Chorwacja autem plus wcześniejsze rezerwowanie kwater na bookaparcie/bookingu :)

Bookapart ma bardzo fajne noclegi. Z ciekawych pomysłów na wakacje w Polsce to może Sól Kiczora albo Gródek nad Dunajcem?

Gródek to faktycznie ciekawa miejscówka, jest fajna i spokojna. Ja się w niej zupełnie zakochałam :P
no avatar
User

VeneciaPalace_pl

Posty

9

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 12:29

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez VeneciaPalace_pl » 14 gru 2017, o 12:42

Jeżeli w dalszym ciągu nie macie pomysłu na wakacje lub po prostu każdy wolny weekend, to koniecznie polecam odwiedzić Warszawę, gdzie czeka na Was sporo atrakcji i zabytków, nocleg znajdziecie u nas, zapraszamy :)
no avatar
User

Renata30

Posty

1

Dołączył(a)

18 gru 2017, o 07:09

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez Renata30 » 18 gru 2017, o 07:18

Polecam wakacje z przyczepą kempingową:) Znajomi namówili mnie z mężem i tak podróżujemy już od blisko 5 lat:)
no avatar
User

roro

Posty

51

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 09:57

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez roro » 31 sty 2018, o 10:17

lynzy napisał(a):
angosto napisał(a):Chorwacja autem plus wcześniejsze rezerwowanie kwater na bookaparcie/bookingu :)

Bookapart ma bardzo fajne noclegi. Z ciekawych pomysłów na wakacje w Polsce to może Sól Kiczora albo Gródek nad Dunajcem?

Bookapart ma całkiem fajną bazę, ja będę rezerwowała tam kwaterę w Esteponie na tegoroczne wakacje. :mrgreen:
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez HolidayParkZator_pl » 15 mar 2018, o 07:52

Bardzo fajnym pomysłem na spędzenie wakacji w Polsce jest HolidayParkZator, na pewno już o nim słyszeliście, a jeśli nie to zapraszamy, wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.403s | 13 Queries | GZIP : Off ]