Wakacje w kraju

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Wakacje w kraju

Postprzez RozaWiatrow.pl » 23 paź 2017, o 10:15

Jeżeli mam coś polecać to zdecydowanie warto wybrać się nad morze- Bałtyk ma wiele do zaoferowania, liczne atrakcje i spędzanie czasu aktywnie na plaży, spacerując lub jeżdżąc na rowerach, W Darłowie ciekawych szlaków nie brakuje, warto tutaj przyjechać i wypocząć :)
no avatar
User

olaxa

Posty

32

Dołączył(a)

27 lis 2017, o 13:14

Re: Wakacje w kraju

Postprzez olaxa » 27 lis 2017, o 14:18

angosto napisał(a):
jedlinka napisał(a):może nad morze? ja bardzo lubię wracać nad morze, ostatnio byliśmy w Pucku, mieliśmy zarezerwowany domek na bookaparcie i było naprawdę świetnie

To całkiem fajny pomysł, całkiem spokojnie i przyjemnie tam jest

Władysławowo i Dąbki są także bardzo dobrymi miejscami na wakacje, przynajmniej według mnie ;)
no avatar
User

HotelEden_com_pl

Posty

52

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 10:35

Re: Wakacje w kraju

Postprzez HotelEden_com_pl » 14 gru 2017, o 10:46

Rejon Podkarpacia wydaje mi się bardzo fajnym pomysłem na wakacje w kraju, bardzo klimatyczne miejsce, dość nieznane przez większość turystów, a naprawdę jest tutaj sporo atrakcji :)
no avatar
User

roro

Posty

51

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 09:57

Re: Wakacje w kraju

Postprzez roro » 31 sty 2018, o 10:47

Wszystko też zależy od tego kto co lubi. Ja lubię sobie odpocząć, odciąć się trochę od świata czasami i dlatego w zeszłym roku zarezerwowałam sobie kwaterę na Bookaparcie w Gródku nad Dunajcem. Świetna miejscowość!
no avatar
User

PalacBrzezno_pl

Posty

42

Dołączył(a)

30 sie 2017, o 11:08

Re: Wakacje w kraju

Postprzez PalacBrzezno_pl » 31 sty 2018, o 11:51

Oczywiście, że wszystko jest kwestią gustu natomiast dla mnie liczy się cisza, spokój i komfort jakie może zapewnić mi dane miejsce i hotel. Jeżeli wakacje w kraju to tylko Palac Brzezno :)
no avatar
User

wielkopolanin

Posty

20

Dołączył(a)

10 kwi 2018, o 13:19

Re: Wakacje w kraju

Postprzez wielkopolanin » 10 kwi 2018, o 13:31

Morze jest dla mnie zbyt komercyjne i zbyt tłumne. Podobnie robi się z górami. Dlatego wybieram zwykle cichsze, spokojniejsze zakątki. Jakaś agroturystyka z rodziną. Coś w tym rodzaju.
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Domkim2.pl » 20 kwi 2018, o 09:55

A ja się nie zgodzę, Bałtyk absolutnie nie jest komercyjny, no chyba że wybierasz Sopot lub Międzyzdroje, wtedy faktycznie nie ma mowy o wypoczynku. Polecam spokojne Ostrowo i nasze komfortowe domki letniskowe :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

mika22

Posty

1

Dołączył(a)

25 kwi 2018, o 18:34

Re: Wakacje w kraju

Postprzez mika22 » 25 kwi 2018, o 18:38

Zachęcam do zorganizowanie sobie wczasów w Polsce.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Wakacje w kraju

Postprzez majesta » 7 maja 2018, o 15:40

Jest przede wszystkim taniej. Wypad do Grecji, Włoch czy do Hiszpanii jest ciekawą opcją, jednak trzeba sobie uświadomić, ze nie będzie to takie tanie wyjście. Bez znaczenia czy organizujemy sobie wyjazd samodzielnie czy moze wybieramy się przez biuro podróży.

Jeśli chcielibyście wybrać się w góry to polecałabym sprawdzić sobie apartamenty w Szklarskiej Porębie:
https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-w ... oreba-1281

Obrazek

Krajobrazy momentami niesamowite :)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Kadyny.com.pl

Posty

35

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 07:58

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Kadyny.com.pl » 10 maja 2018, o 13:00

Wakacje w kraju to świetny pomysł, tym bardziej, że w wielu państwach nawet w Europie jest niebezpiecznie. Z naszej strony możemy polecić wypoczynek na Mazurach - jest to piękne miejsce i na pewno spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]