Polska na weekend - gdzie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

mrlooozik

Posty

10

Dołączył(a)

27 lut 2015, o 11:37

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez mrlooozik » 29 maja 2016, o 16:26

Chcę zaprosić znajomych na 3 dniowy wypoczynek w okolicach środkowej Polski. Nad morze i góry mamy zbyt daleko. Konkretnie chodzi o rzeczkę i kajaki. Znacie jakieś spływy kajakowe? Chcę zaskoczyć nowym miejscem więc każda informacja jest na wagę złota. Ciągle pokonujemy te same trasy, Miło mi będzie jeśli zaproponuję nowe otoczenie, które przypadnie mojej paczce do gustu.
Dobry sprzęt (również na wyjazdy) na stronie przeciwpożarowej i strażackiej http://www.ppoz.sklep.pl
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 2 cze 2016, o 09:50

A skąd dokładnie jesteście oraz jaka odległość wchodzi w grę? Bo w centrum polski do głowy przychodzą mi jedynie Bory Tucholskie,może zerknijcie właśnie tam :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez eDom » 26 paź 2016, o 09:40

Można pojechać gdzie tylko dusza zapragnie, dzięki naszej wyszukiwarce znajdziecie miejsca idealne na wypoczynek dla każdego i na każdą kieszeń, w każdym zakątku Polski :)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:17

Może jednak Bory Tucholskie i "Kociewskie Morze" będą dobrą opcją na spędzenie spokojnego i miłego weekendu, co o tym sądzicie? Zapraszamy serdecznie i w razie pytań chętnie pomożemy :)
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez sisi » 1 paź 2017, o 20:23

Morze :D JA uwielbiam jeździć nad BAłtyk, ma to miejsce jakiś wyjątkowy Klimat :) W tym roku na przykłąd wybraliśmy się z rodzinką do UStki. MIeliśmy tam świetny hotel - Grand Lubicz. Super przystosowany dla rodzin z dziećmi, także jakbyście szukali, to już macie :D
no avatar
User

OneHostel.pl

Posty

31

Dołączył(a)

18 lut 2015, o 12:14

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez OneHostel.pl » 2 paź 2017, o 12:57

A co powiecie na wizytę weekendową we Wrocławiu? Mogę śmiało polecić bo każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie, Ostrów Tumski, panorama Racławicka, Most Zakochanych czy sam Rynek- nie sposób się nudzić :)
no avatar
User

lynzy

Posty

23

Dołączył(a)

11 paź 2017, o 20:51

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez lynzy » 11 paź 2017, o 20:58

Wrocław, Kazimierz Dolny, Gródek nad Dunajcem. To moje propozycje. Noclegów zazwyczaj szukam poprzez Bookapart.
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez sisi » 22 paź 2017, o 10:57

Kraków ma sporo atrakcji, znam świetne pokoje, dokładnie ApartHotel Miodosytnia na Kazimierzu, byłam tam już kilka razy. Myślę, że dwa dni w Krakowie to za mało, ale na pewno warto ;)
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 23 paź 2017, o 10:16

Kwesta gustu oraz tego jaką odległość jesteście w stanie pokonać na weekend. Ja polecam Bałtyk oraz słoneczne, spokojne Darłowo. W naszej Róży Wiatrów każdy wypocznie i zazna odrobiny relaksu :)
no avatar
User

olaxa

Posty

32

Dołączył(a)

27 lis 2017, o 13:14

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez olaxa » 27 lis 2017, o 14:10

lynzy napisał(a):Wrocław, Kazimierz Dolny, Gródek nad Dunajcem. To moje propozycje. Noclegów zazwyczaj szukam poprzez Bookapart.

To bardzo fajne propozycje, mi się bardzo podoba. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.083s | 13 Queries | GZIP : Off ]