Okap do niedużej kuchni

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

divxters1986

Posty

5

Dołączył(a)

12 sty 2017, o 09:15

Lokalizacja

Yonkers

Okap do niedużej kuchni

Postprzez divxters1986 » 12 sty 2017, o 09:19

Witam. Nie mieliśmy dotąd okapu (!), pomijając stare mieszkanie, w którym zresztą nie był dotąd używany, ale teraz coraz częściej myśli o zakupie jakiegoś sprzętu. Kuchnia nie jest duża. Macie u siebie? Jeśli tak, to jakie? Teleskopowe czy kominowe? A może inne? Jaki by najlepiej pasował do niedużej kuchni?
no avatar
User

ingga

Posty

67

Dołączył(a)

25 kwi 2014, o 08:25

Re: Okap do niedużej kuchni

Postprzez ingga » 25 paź 2017, o 21:45

Ja nie wyobrażam sobie nie mieć okapu w kuchni. Mam dużą, otwartą na salon kuchnię w której bardzo dużo gotuję, więc u mnie najlepiej sprawdza się wentylator do okapu który bardzo dobrze wywiewa wszystkie nieprzyjemne zapachy. Mam też słabość do ryb, więc dla mnie to rozwiązanie idealne.
no avatar
User

ynos89

Posty

117

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 10:34

Re: Okap do niedużej kuchni

Postprzez ynos89 » 8 lis 2017, o 10:54

Ja zdecydowałem się na model BEKO CFB5310W. Jestem zadowolona z zakupu, w takiej cenie chyba ciężko byłoby znaleźć coś lepszego. Okap pracuje stabilnie (nie trzęsie się), cicho naprawdę cicho nawet na najwyższym biegu, podoba mi się opcja pochłaniacz/wyciąg w zależności jak chcemy go używać. Łatwy w obsłudze (przełączanie pochłaniacz/wyciąg). Jest zgrabny i w zupełności jak dla mnie wystarczający. Do małej kuch będzie się idealnie nadawał patrząc na jego parametry.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Okap do niedużej kuchni

Postprzez logo » 9 lis 2017, o 10:44

Okap z dodatkowymi funkcjami, piszą że warto sobie zafundować do kuchni. Oczywiście okap do zabudowy. Właśnie ten tekst http://abcporady.pl/okapy-do-zabudowy-jakie-funkcje-oferuja-czy-warto-kupic-drozszy/, który mnie przekonuje.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.139s | 12 Queries | GZIP : Off ]